Maskowanie - Czarno-Biały (Chcę w kolorze)
Witam. Otóż mam problem. Posiadam 9 Pro. Chcę nałożyć na film krótki klip, który się przenika i używając do tego pluginu "Mask Generator" żeby maskować klip, uzyskany obraz jest w kolorze czarno-białym, a mi zależy na tym, żeby był w kolorze.

Który plugin pomoże mi maskować ten materiał w kolorze? Ktoś tu na forum pisał o Chroma Keyer, ale chyba nie wiedział co piszę, bo ten plugin nie maskuje.

Zresztą sami zobaczcie o czym pisze. Film:
http://s1185.photobucket.com/albums/z346...nt=BM2.mp4

Jakoś tylko do przeglądu, żeby zobrazować o co mi chodzi.
http://www.youtube.com/user/WallEast
"I got arrested yesterday..."
"OMFG! For what!?!"
"For carrying a six pack and two guns!"
Odpowiedz
Spróbuj jeszcze raz raz to napisać, najlepiej po polsku, co dokładnie chcesz zrobić.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Zauważyłem już jak wygląda Twoja pomoc hejcie na tym forum. Podałem link do filmu, nie widać? Ciężko zrozumieć, czy musisz podokuczać na internecie?

Na długości klipu jak w filmie widać, nałożony jest nad tym klipem drugi klip, który ma się nakładać na ten główny (obraz w tle). Używam pluginu Mask Generator, żeby był prześwit filmu (widać na filmie - Czarno-Biały materiał) i zależy mi na tym , żeby był w kolorze. Zrozumale? Czy pójść do pani od polskiego z porądą czy napisałem zrozumiale?
Odpowiedz
A zauważyłeś nubie, że póki co Twoja wiedza nie upoważnia Cię do takich odzywek i może zanim zaczniesz pyskować np. najpierw ruszyć dupę i poczytać jak działa mask generator i do czego służy? I zapoznać się z podstawami obsługi Vegasa? Kolejne dziecko neostrady?
Do meritum. Zmniejsz po prostu przezroczystość wyższej ścieżki przy pomocy envelope -> composite level albo w samy evencie zmniejszając jego przezroczystość.
Można też zmienić przezroczystość pojedynczego eventu. Mask generator nie jest do niczego potrzebny w tym wypadku.

Odpowiedz
Dzięki za radę. Jako użytkownik forum powinieneś wiedzieć, że opryskliwość (tekst o pisaniu po polsku) może rodzić agresje, także na przyszłość wstrzymaj się z takimi tekstami, bo monitor nie da Ci w pysk za takie odzywki. Poprosiłem tylko grzecznie o pomoc.

Dodaj, że jako osoba mająca już jakąś konkretne wiedzę w SV nie upoważnia Cię do takiego zachowania jakie przedstawiłeś tamtym postem. Powinieneś być wyrozumiały dla nowych użytkowników. Do wszystkiego próbuje dochodzić sam, bo jestem samoukiem. Z tym miałem problem,więc poprosiłem o poważną pomoc, którą dostałem "w meritum". Jakbyś miał jaja to być przeprosił, a tak to dla mnie jesteś zwykłym pussycat'em, który lubi dokuczać ludziom szukającym pomocy. Polecam popracować nad sobą, bo to nie pierwszy Twój taki wyskok - śledzę forum.
Odpowiedz
Daruj sobie...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości