Jak zainstalować Vitascene 2.0 w Vegasie?
Jak w temacie. Przeszukałem google, ale widocznie nie zbyt dokładnie, albo nie potrafię. Gdyby był ktoś tak miły i powiedział mi jak zainstalować te efekty w Vegasie, byłbym ogromnie wdzięczny.
Odpowiedz
Zajęło mi wyszukanie w google minutę
link
Odpowiedz
Tsa.. ciekawie:
In this case Vitascene is used for video effects and/or transitions.

Tip: Plug-in operation requires Sony Vegas 5.

Important information on Vegas in connection with proDAD:

Should you wish to apply or modify a Vitascene video effect (Filter) or a Vitascene transition, you must have previously selected the object in the Timeline (clip or transition) otherwise Vitascene will not be able to identify a video image for previewing.
Z tego co widzę, plugin działa tylko w sony vegas 5? ...
Odpowiedz
Piszecie o Vitascene 2, link do Vitascene 1 z 2007 roku...
Instalujesz normalnie, nie ma instalatora? NA stronie producenta widze do wyboru do koloru.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(02-18-2012, 20:32)efix napisał(a):  Piszecie o Vitascene 2, link do Vitascene 1 z 2007 roku...
Instalujesz normalnie, nie ma instalatora? NA stronie producenta widze do wyboru do koloru.
Instalator oczywiście jest, sęk w tym, że nie wiem czy instaluje w dobre miejsce. U mnie to D/Program Files/Sony Vegas/
I nie mam pojęcia czy należy ten plugin w jakimś konkretnym folderze.

@Edit.
Dla przykładu podam, że np. gdy instaluje pluginy NewBlue Fx do D/Program Files/Sony Vegas/ to wszystkie działają bez problemu. Natomiast gdy instaluje Vitascene v2 to pojawia się tylko folder z program, który sam w sobie działa i można przejrzeć efekty. Niestety nie ma ich w Vegasie.

Odpowiedz
A instalujesz na pewno właściwą wersję? 32 bit do 32 bit, 64 do 64 i czy spełniasz wymagania (wtyczka działa od wersji 9 w górę)?

Odpowiedz
@UP
Jedyne wymaganie, którego nie spełnia mój komputer to 2gb ram (to nie powinno być problemem). Wersja vegasa to 10 pro, a trial Vitascene 2.0 32-bitowy. Niestety nie działa...trudno.
Odpowiedz
Nie chce mi się mówiąc szczerze tego specjalnie ściągać, ale część wtyczek instaluje się wprost do katalogu plugins Vegasa, część "pół na pół" - część jest w katalogu vegasowym albo współdzielonym ale większośc bibliotek jest tam gdzie mu wskażesz przy instalacji. Vegasa powinien sobie sam znaleźć i wetkać we właściwie miejsce, o ile Vegas jest poprawnie zainstalowany.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości