Sony DVD Architect - Pomocy
Od jakiegoś czasu mam problem z Sony DVD Architect:

Nie mogę wyprodukować płyty (obrazu iso).
Podczas produkowania płyty pojawia się komunikat zaraz po "Rendering", następuje "Preparing" i od razu komunikat:

Status: mux.net.dll::CParamReader::CLIPDescriptorReader::IO Error --- Nie można odnaleźć określonego modułu. (Wyjątek od HRESULT: 0x8007007E)

I się zatrzymuje.

Chyba znalazłem pryczynę: miałem Vegas 10, zainstalowałem Vegas 11, usunąłem programem "Revo Uninstaller Pro" Vegas 10. I prawdopodobnie to się dzieje od tamtej pory.

Jak odinstaluję DVD Architect i zainstaluje na nowo to pomoże?

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
ja miałem ten sam problem gdy pobrałem najnowszy build to problem zniknął.
Odpowiedz
Świetnie Marcin. A teraz spójrz na datę poprzedniego postu.
Myślę, że osoba, która założyła ten temat będzie Ci dozgonnie wdzięczna. Niedługo miną dwa lata, odkąd zadała pytanie.
Swoją drogą pytanie było: "Jak odinstaluję DVD Architect i zainstaluje na nowo to pomoże?"

Jak myślisz, dlaczego nikt nie odpisał?
Bo to pytanie z cyklu - szukam jelenia, który sprawdzi, bo samemu mi się nie chce...
Odpowiedz
faktycznie nie zauważyłem daty :) po prostu przeczytałem i przypasowałem moje rozwiązanie do problemu :) pewnie nie zauważy że odpisałem... :)
Odpowiedz
e... może zauważy - w końcu ostatnio był na forum 8 września 2013, więc jest szansa :)

A jeszcze słówko celem wyjaśnienia - skoro pawrys pisał, że zainstalował VP11, a następnie odinstalował VP10 z pomocą programu do odinstalowania (który dodatkowo kasuje powiązania i rejestry), to bardzo prawdopodobne, że w ten sposób uwalił Vegasa, który pozostał oraz DVD-Arch...

Wiadomo, że najłatwiej sprawdzić przeinstalowując ponownie Vegasa (żeby nadpisał sobie brakujące biblioteki itd.). Automatycznie zainstalowanie najnowszego buildu również pomoże :)
Odpowiedz