Film pod YT
Witam
Otóż na forum widzę wiele tematów na temat ustawień filmu pod YT, ale raczej we wszystkich ktoś już ma te filmy źródłowe i chce z tego coś zrobić. Ja natomiast chciałbym zacząć wszystko od podstaw, nagrałem już wiele filmów, możecie je zobaczyć na YT wystarczy w linku dopisać /FASTcmg i skieruje was do mojego kanału, ale nie wszystkie są robione w SV.

Przeglądając filmy innych użytkowników widzę że niektórzy wyciągają lepszą jakość na 480p niż ja na 1080, co mnie bardzo dziwi, bo nagrywają filmy z tej samej gry i tym samym programem.

Tak więc, czy możecie mi podpowiedzieć jak powinienem skonfigurować Frapsa? No właściwie tutaj niewiele jest do powiedzenie, może zwyczajnie napiszcie mi ile powinienem ustawić klatek na sekundę i podajcie do tego ustawienia projektu/renderingu, uwzględnijcie też to, że nagrywam w rozdzielczości 1920x1080.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Naprawdę przeglądałem wszystkie, a przynajmniej większość tematów na temat YT, ale żaden nie odpowiadał w pełni na moje pytanie i zawsze gdzieś pojawiało się jakieś "ale".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości