Mój Sprzęt
Witam,

Przedstawiam filmik, który został stworzony na pewien konkurs. Jest to teledysk o "moim sprzęcie".

Ujęcia i jakość mało profesjonalne, ale kręcone było zwykłą cyfrówką, więc nie jedźcie mnie za to.

Edit:
Ogólnie filmik miał być o naszym kompie + najlepiej, żeby był śmieszny. ;)
Odpowiedz
Średnio mnie przekonał. O jakości ujęć i montażu nie wspomnę, nie chciałeś krytyki :) Nie dał bym Ci nagrody za ten film. Ostatnia scena mnie lekko rozbawiła.
Co do Twojego Intra na Twoim kanale... ktoś już kiedyś wspomniał... co Wy wszyscy macie z tym "presents"?? ;D
Odpowiedz
(02-10-2012, 14:18)yazoo napisał(a):  Ogólnie filmik miał być o naszym kompie + najlepiej, żeby był śmieszny. ;)

Jakoś duszy w tym filmiku brakuje.
Nic w nim nie było co by mogło zainteresować.
A w ogóle to on nie jest nic a nic śmieszny.
Dla mnie kompletna klapa!

A czy tak trudno napisać pozdrowienia w języku Polskim?
Polacy nie gęsi swój język mają.
Odpowiedz
A ja pozwolę sobie nie zgodzić się z tymi opiniami. Owszem, film można by dopieścić, np. totalnie niepotrzebna i z innej beczki jest ta matrixowa plansza. Film powinien zacząć się od 12 sekund, zmienił bym też troszkę jedno miejsce - w momencie kiedy przekręcasz kluczyk i obraz ciemnieje, dużo ładnie by to wyglądało, gdybyś zastosował łagodne rozjaśnienie.
Jasne, można się doczepić zdjęć, głównie o nieustawienie bieli i latającą ostrość, ale może nie dało się wyłączyć automatyki. Ujęcia są całkiem przyzwoicie, a czego nożownik chce od montażu - nie wiem. Film jest zmontowany świetnie, perfekcyjnie współgra z muzyką, nota bene świetnie dobraną.
Czy śmieszny - no nie jest śmieszny, ale w kategorii "protest film" może być. Śmieszne są nieudane ujęcia "po napisach", tak przy okazji - takie coś najłatwiej zrobić wyjmując kluczyk a potem puszczając film od końca ;)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Czytając 2 pierwsze komentarze odpuściłem sobie oglądanie, ale efix mnie zachęcił i stwierdzam, że również filmik mi się podoba i nawet mnie rozweselił :) Jestem na tak.
I oczywiście podwójny plus za to, że nie jest to kolejny frag movie:)
Odpowiedz
A u mnie pojawił się lekki grymas, który można by nazwać małym uśmiechem.
Projekt może i faktycznie nieprofesjonalny ale za to całkiem nieźle pomyślany. Uważam, że coś takiego jak przedstawienie statycznego przedmiotu w atrakcyjny sposób nie jest proste (ostatnio fajnie wyszło to na tym forum twórcy filmu o modelach samochodów) a Ty poradziłeś sobie z tym przyzwoicie.
Zgadzam się z efixem co do kiepskiej matrixowej planszy oraz dobrze dobranej muzyki, całkowicie nie zgadzam się za to z opinią BNJ. Co do pozdrowień w języku obcym, też nie lubię nadużyc typu "SALE" zamiast "wyprzedaż" ale w tym wypadku jestem w stanie to przełknąć. W końcu to Youtube i międzynarodowa publika.
Wyszło fajnie.

Ocena 7/10.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za komenty. :)

Filmik to amatorszczyzna, nie posiadam ani odpowiedniego sprzętu ani jakiegoś większego doświadczenia.

Z tym, że miał być śmieszny, troszkę źle się wyraziłem. Miał być to filmik/zdjęcie/opowiadanie o naszym starym komputerze. Nie było powiedziane nic konkretnego, autorzy konkursu dali biorącym udział wolną rękę.

(02-10-2012, 19:35)nozownik0 napisał(a):  Co do Twojego Intra na Twoim kanale... ktoś już kiedyś wspomniał... co Wy wszyscy macie z tym "presents"?? ;D

Tak jakoś mi się napisało, jakbym jakiś filmik kierowany do międzynarodowej widowni zrobił (lol). Zmontowałem to intro w sumie z nudów, bo jeszcze mi się tak na prawdę prawie nie przydało. ^^

(02-11-2012, 2:03)Bogdan_New_Jersey napisał(a):  A czy tak trudno napisać pozdrowienia w języku Polskim?
Polacy nie gęsi swój język mają.

Niby tak. Sam nie wiem dlaczego po angielsku napisałem.

(02-11-2012, 18:04)efix napisał(a):  tak przy okazji - takie coś najłatwiej zrobić wyjmując kluczyk a potem puszczając film od końca ;)

Nie masz pojęcia jak przydatne jest dla mnie to co napisałeś. Wielkie dzięki za radę! Przy każdym włożeniu wtyczki było ~10 prób. :D

Jeszcze raz dzięki za opinie i komenty. :)

Odpowiedz
A ja filmik oceniam pozytywnie
Odpowiedz
(02-14-2012, 0:59)yazoo napisał(a):  Przy każdym włożeniu wtyczki było ~10 prób. :D
Ale za to wykorzystałeś to na swoją korzyść dodając scenki z kluczykiem na końcu (wzorem filmów z Jackie Chanem choćby) co wyszło całkiem sympatycznie.

Odpowiedz
Matriks albo komp wybieraj. :) Podobało mi się. Choć przyznam nie skumałem że na końcu są scenki nie udane. Przeczytałem twój post a później obejrzałem klip. Dopiero ktoś z forum wspomniał że scenki na końcu to po napisach :D to obejrzałem jeszcze raz...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości