Vegas vs. DVD-RW
Witam serdecznie. Czy ktoś z szanownych użytkowników Vegas'a spotkał się z takim o to "problemem" :
Otóż program nie wypala płyty DVD-RW, normalne DVD wypala bez problemu.
WIN 7/64Bit , 4Gb Ram , Nagrywarka BD /LG. Ta sama sytuacja jest w Architect. Podczas procesu wszystko idzie tak jak należy, tzn zaznaczam Burn Dvd i tak dalej, widoczny jest proces wypalania który kończy się na moje oko "za szybko" bo już przy 50% i ukazuje się komunikat że wypalenie dobiegło końca bezbłędnie.
Efekt jednak jest taki że na płycie nie ma nic!
Nagrywarka jest nowa jak i cały komputer....
Odpowiedz
Gdzieś na jakimś forum spotkałem się z podobnym problemem z LG nie pamiętam jakie jest rozwiązanie. Ja nigdy nie wypalam bezpośrednio z architecta, zawsze robię obraz płyty sprawdzam czy wszystko jest ok i dopiero smażę w nero
Odpowiedz
Ja też miałem z tym problem.Dokładnie jak bigosiński mam nagrywarkę LG -BD oraz starą LG -DVD. Gdy próbowałem nagrac' np.w Architectcie niby się nagrywało a gdy wysunął się dysk nic na płycie nie było......
Problem znikł gdy wypaliłem płytę w moim starym LG-DVD.... Nie wiem o co chodzi? Czy mam źle skonfigurowaną nagrywarkę czy cuu..?
Odpowiedz
Cosik mi się przypomniało, spróbuj odznaczyć opcję w preferencjach
"use legacy disc drivers"
Odpowiedz
Dzięki Walerka ;) Funkcjonuje!! Aczkolwiek w Architect nie mogę znaleźć tej opcji i nadal nie wypala na RW. W Vegas owszem znalazłem i już smaży RW. Również wypalam finalny materiał w Nero, choć podoba mi się authoring w Architect. Btw:jak stworzyć w Vegas lub architect obraz płyty? Jest taka możliwość? Bo wydaje mi się że nie ma.....
Jeszcze raz dzięki za pomoc! Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości