[Rendering] Problem z renderingiem - nie ma w ogóle postępu
Mam problem, nagrałem filmik z MC (minecraft), no i jak zwykle (robiłem to sporo razy - ale z cs'em) obrabiam sobie filmik. Wszystko jest ok.. lecz gdy tylko chce wyrenderować... program nalicza minuty a nie renderuje żadnej klatki, wszystko stoi na 0% przez godzinę.. Jest to dość nie możliwe. Plik również nie zmienia swojej "wagi". Miałem kiedyś ten problem, lecz nie pamiętam jak sobie z nim poradziłem. Program którym nagrywałem MC to Bandicam a plik nagrany z MC był w .avi

Prosze o pomoc.
Odpowiedz
Włącz kompa do prądu i będzie ok

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Zero info o systemie wersji vegasa, zero info o ustawieniach projektu, do czego renderowane. No i najważniejsza wiadomość - plik jest avi. Wiesz co to avi, jak nie wiesz to google. Ja mam mercedesa, zgadnij jakiego i do tego jestem wróżką
Odpowiedz
Dzięki, czyli jak wrzuce na szybko do Format Factory i zmienie na wmv to bedzie git?

Tych głupich dopowiedzeń mogłeś sobie oszczędzić .
Odpowiedz
(02-03-2012, 22:54)freeze4 napisał(a):  Dzięki, czyli jak wrzuce na szybko do Format Factory i zmienie na wmv to bedzie git?

Tych głupich dopowiedzeń mogłeś sobie oszczędzić .

Właśnie że nie mogłem masz problem to go opisz dokładnie co jak i czym to może ktoś ci odpowie. Ja z twojego postu jedynie się dowiedziałem że używasz vegasa i jesteś fanem gierek
Odpowiedz
W Bandicamie z tego co wiem jest coś takiego jak:
[Obrazek: bandicam-video-preset.jpg]
"For Edit Premiere/Sony Vegas"

A to sobie przekonwertuj jak Ci SV nie trawi do czegoś trawialnego. Następnym razem, żebyś wiedział: AVI to kontener, w tzw. AVI może być zawarty różny kodek. Tak więc w przypadku plików AVI należy podać KODEK w jakim jest zakodowany (np. DivX).
Odpowiedz
Okej, dzięki. Będę pamiętał. (+)
Odpowiedz