Render do MOV MPEG-4 SV 10
Witam
Chciałbym zapisać zrobiony film do formatu jaki nagrywa moja kamera, z tym że za bardzo mi to nie wychodzi.
Chodzi mi o to, żeby po prostu kamera odtworzyła gotowy film po podłączeniu do TV.
Próbowałem już na wiele sposobów i nie które pliki pokazuje ale jako nie prawidłowe, a niektórych nie widzi.
Takie są właściwości nagranego materiału z kamery i do takich należało by chyba zapisać film

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
Odpowiedz
Może być tak że kamera gdy filmujesz zapisuje sobie "gdzieś" jakieś info o plikach które rejestruje, i po wrzuceniu tych z kompa brak tych informacji i po ptokach. Ale trudno wróżyć z fusów jeśli nawet nie podałeś modelu kamery
Odpowiedz
Kamera HDV Toshiba Camileo P10
Odpowiedz
Musisz zerknąć na strukturę plików i jak je zapisuje kamerka na karcie i spróbować je tak samo zapisać, co wcale nie oznacza że będziesz mógł je odtworzyć
Odpowiedz
Aaaaaaa.... Toshiba Camileo... Jak pobieżnie przejrzysz to forum pod kątem nazwy "Camileo" i "Toshiba" to zauważysz, że jakby to powiedzieć... nie był to najlepszy wybór...
Niestety ta kamera posługuje się swoją specyficzną wersją kodeka i ogólnie jest "dziwna", minimalna szansa, że coś zdziałasz w ten sposób. A musisz koniecznie "przez kamerę" odtwarzać te pliki?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
dlatego też nie pisałem, bo wiem że zbytnio to się nie nadaje do niczego, ale kupiłem ją dwa lata temu no i na razie taka jest
Tak się trochę bawię, i jak na razie powiedzmy że ze statywem daje radę coś zrobić.
Innej opcji odtworzenia tego na tv nie widzę, tzn dwa telewizory mają USB, na jednym idzie większość formatów i kodeków, natomiast na drugim nic nie chce iść, pomimo renderowania do formatów i kodeków jaki obsługuje
Nie znam się za bardzo na przeplotach itp, może tam coś pomieszałem...
ten drugi to LG
http://www.lg.com/pl/tv-audio-video/tele...2PJ550.jsp

Odpowiedz
Odżałuj tę parę dolców i zainwestuj w http://www.divx.com/
DivX to standard przemysłowy. Konwertuj do tego.

Odpowiedz
przecież w SV ustawiam divixa
Odpowiedz
No widocznie coś źle ustawiasz, skoro Ci tego telewizor nie odtwarza. Masz pełną wersję DIvX? Legalną?

Odpowiedz
tak wygląda gotowy film na kompie

[Obrazek: Bez%2520nazwy.jpg]
[Obrazek: Bez%2520nazwy1.jpg]
Odpowiedz