kodek indeo
witam
proszę o pomoc!!! czy istnieje możliwość otwierania plików avi kodowanych w intel indeo 5.0 w sony vegas pro 10?
Odpowiedz
A masz w ogóle ten kodek w systemie (o którym nic oczywiście nie napisałeś).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
witam
żeczywiście nie napisałem , ale oczywiście mam ten kodek firmy ligos indeo5.0 i próbowałem też z intel indeo4.5 i niestety nie mogę wciągnąć do vegasa żadnych plików kodowanych w indeo.
Odpowiedz
witam
system Windows 7 64 bit i sony Vegas pro 10e również 64bit to może kodeki indeo też powinny być 64 bitowe?
czy ktoś widział może gdzieś takowe?
Odpowiedz
to nie możliwe , tylu fachowców na forum i nikt nie chce pomóc?
Odpowiedz
Ale brałeś pod uwagę, że może nam się zwyczajnie nie chcieć testować muzealnego kodeka rodem z Windows 95 jeśli nie Windows 3.11? Przekonwertuj te pliki na coś normalnego i tyle.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
ok masz rację zrobiłem jak mówisz przekonwertowałem do sony dv iśmiga bez problemu.Temat można zamknąć. Dzięki za rade.
Odpowiedz
Witam, niestety nie mogę stworzyć nowego tematu i wykorzystam ten, gdyż najprawdopodobniej mój problem również dotyczy kodeków. Otóż zainstalowałem niedawno Sony Vegas 10.0, posiadam Windows'a 7 i momencie gdy próbuje wrzucić film na oś czasu pojawia mi się komunikat:
"An error occurred while opening one or more files.
An error occurred while opening a codec.", czy orientuje się ktoś jak rozwiązać ten problem? zainstalowałem K-Lite Codec Pack 840 Full - być może niewłaściwie i dlatego pojawia mi się powyższy komunikat.
Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc, to bardzo proszę i przepraszam za nie swój temat, ale naprawdę zależy mi na czasie. Z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
witam, fachowcem to ja nie jestem , ale uważam , że masz ten sam problem co ja wcześniej skorzystaj z porad w tym wątku i przerób potrzebny plik do innego formatu i po sprawie. A co do kodeków to nie bardzo ma znaczenie , który pakiet masz zainstalowany vegas po prostu niektórych plików nie wciągnie np. kodowanych w indeo.
Odpowiedz
Moja rada, jeśli macie lewy windows, i lewego vegasa to instalujcie wersje 32 bitowe i nie będziecie mieć problemów z kodekami
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości