Długie włanczanie
Witam, nie wiem dlaczego mi się SV Pro włancza tak długo tzn wszystko laduje sie laduje się do momentu Initializing Device Explorer... i musze czekac az zaskoczy. Kumpel ma gorszego kompa i powiedzial ze jemu to sie moment włancza.. Czym to moze bys spowodowane?
Odpowiedz
Sorry, ale napisz jeszcze raz poprawną polszczyzną albo lecisz z forum. Bez przesady ludzie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Może masz słabszy dysk?
Odpowiedz
Sorry ale co tu jest nie jasnego? :o Nie mam gorszego dysku na 100%. On ma starego kompa. Moja specyfikacja kompa to :

Mobo Msi K9N6PGM2-V
Procesor AMD 7750 BE 2x2.7GHz
3GB Ram
Karta graf Radeon 4350
dysk WDC 320GB

Ma ktoś jakiś pomysł?
Odpowiedz
No i co z tego, że masz nowszy dysk? Też tak miałem i jedyne co pomogło to nowy dysk. Przecież zawsze się może coś mu stać.
Odpowiedz
(11-17-2009, 17:11)tijeckt napisał(a):  No i co z tego, że masz nowszy dysk? Też tak miałem i jedyne co pomogło to nowy dysk. Przecież zawsze się może coś mu stać.

No dobra ale ja go nie dawno kupowałem i oprocz tego programu nic się nie dzieje. Tylko SV mi się długo włancza. Jeszcze nie dawno miałem zainstalowanego SV Platinum i także w momencie mi się włąnczał.
Odpowiedz
No to spróbuj reinstalować Sv albo wgraj inna wersje.
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
Reinstalacja nie pomaga bo probowałem. Innej wersji jeszcze nie istalowałem jak zainstaluje to zdam relację.
Odpowiedz
Może zainstalowałeś za dużo "pierdół" do niego, jakiś dodatków, pluginów itp?
Odpowiedz
Zainstalowalem nowa wersje i to samo. Nie, nieinstalowałem mam tylko pluginy zainstalowane NewBlue

@edit
Niemam juz kompletnie pomysłów. Ma ktos jakieś?
Odświezam.

Nie ma nikt pomysłu...?

http://www.allegro.pl/item813313078_wd_c...p_wwa.html <----- Taki mam dysk. Myślę, ze to nie w dysku lezy problem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości