MotoDSW
Cześć. Przedstawiam krótszą wersje filmu z motocyklami w roli głównej

Odpowiedz
Po prostu uwielbiam Twoje produkcje :) 11/10 nic dodać nic ująć. Czekam na więcej.
Odpowiedz
WOW, genialne moim zdaniem :D
Odpowiedz
Dzięki, może i w tym sezonie coś nakręcimy ;)
Odpowiedz
Świetna robota panowie. Mam pytanie, a mianowicie w jaki sposób robicie przeskok klatek pod rytm muzyki np. w 1.40 lub 2.33? Życzę dalszych sukcesów w nowych produkcjach :)
Odpowiedz
(01-29-2012, 15:39)RaphArt napisał(a):  Świetna robota panowie. Mam pytanie, a mianowicie w jaki sposób robicie przeskok klatek pod rytm muzyki np. w 1.40 lub 2.33? Życzę dalszych sukcesów w nowych produkcjach :)

Dzięki za miłe słowa ;) Co do przeskoku klatek to nie ma tu nic nadzwyczajnego, w rytm uderzenia przycięte jest dane ujęcie na kilka mniejszych i każdy kolejny mały event jest "skrócony od przodu ;)" o kilka klatek.

Odpowiedz
Byłoby idealnie, ale...:) Ogólnie widzimy w filmie gości jadących z prawej do lewej i tego powinieneś się trzymać, czyli zachować ciągłość ruchu, więc nie powinno być tak, że nagle widzimy gości jadących w prawo, tak jak w tych momentach:

Odpowiedz
Może już wracają?
Sorry za OT...
Odpowiedz
(01-30-2012, 21:46)mateuszszar napisał(a):  Może już wracają?
Sorry za OT...

Chyba pojechali zatankować :)
Odpowiedz
Kilka miesięcy wcześniej montowałem dwa osobne filmy z tych materiałów. Teraz postanowiłem zrobić z dwóch, jeden krótki film i stąd mogą wyjść małe nieścisłości w akcji ;) Podczas filmowania miałem nawet krótki scenorys, ale jak to w praktyce bywa, czas nagli i nie wszystko poszło zgodnie z planem ;)

Staram się jak najczęściej wrzucać utwory własnej produkcji, jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam na mojego soundclouda:
http://soundcloud.com/aquilaexiled

i bezpośredni link do muzyki z filmu:
http://soundcloud.com/aquilaexiled/redline
Odpowiedz