Problem z Markerami i funkcją SKIP/NEXT w odtwarzaczu Blu-Ray
Problem jest następujący:
Przygotowuję film w VMS 11, wstawiam 2 Markery, renderuję (mpeg-2, full hd), odpalam w Architekcie i wstawiam go w Menu głównym, wypalam Blu-Ray i jest ok. W odtwarzaczu Denon DVD-1800BR funkcja SKIP/NEXT na pilocie działa.
Ten sam film wstawiam do Sub Menu i niestety po wypaleniu BR wciskanie SKIP nic nie daje.

Podobne próby z renderingiem w AVC wychodzą jeszcze gorzej - funkcja SKIP/NEXT nie działa niezależnie czy film jest w menu głównym czy sub menu.

Dodam, że w Preview w ADVD wszystko chodzi ok.

Proszę o pomoc!
Odpowiedz
(01-21-2012, 23:51)pawel_n26 napisał(a):  Problem jest następujący:
Przygotowuję film w VMS 11, wstawiam 2 Markery, renderuję (mpeg-2, full hd), odpalam w Architekcie i wstawiam go w Menu głównym, wypalam Blu-Ray i jest ok. W odtwarzaczu Denon DVD-1800BR funkcja SKIP/NEXT na pilocie działa.
Ten sam film wstawiam do Sub Menu i niestety po wypaleniu BR wciskanie SKIP nic nie daje.

Podobne próby z renderingiem w AVC wychodzą jeszcze gorzej - funkcja SKIP/NEXT nie działa niezależnie czy film jest w menu głównym czy sub menu.

Dodam, że w Preview w ADVD wszystko chodzi ok.

Proszę o pomoc!

Dalsze experymenty i fakty:
Stowrzyłem projekt w DVDA zawierający Menu i SubMenu- do obu wstawiłem te same filmy w mpeg-2 i drugi w AVC, następnie wypaliłem BR kodowany do mpeg 2.
Efekty:
Markery (w efekcie finkcja Next w odtwarzaczu) działąją tylko w Menu głównym w pliku mpeg-2. AVC w głównym nie działa, a w Sub Menu nie działa żaden.
Próbowałem w 3 odtwarzaczach i jest tak samo.
Oczywiście firmy renderowane z zapisem Markerów.
Markery są na pewno tym bardziej, że bez problemu stworzyłem w oparciu o niego Scene Selection Menu które korzysta z markerów.

O co tu chodzi? Nie mam już pomysłu, jestem tylko amatorem, który kręci rodzinkę, a ta czeka na płytkę:(
Pomocy, Panowie profesjonaliści:)

Odpowiedz