Problem z zapisaniem w sony vegas
Siema jestem tu nowy, mam duzy prolem i pilnie i naprawde potrzebuje waszej pomocy, podczas zapisywania wyskakuje mi błąd!
taki:

błąd nastąpił podczas gdy tworząc plik multimedialny ardi.wmv
system jest niski na pamięci. Możesz móc redukować użytkowanie pamięci do zamknięcia innych aplikacji.

pomocy błagam, robie tedysk i musze go w sobote puscic w obieg, a nie moge zapisac... co mam zrobić..?
Odpowiedz
Nie renderuj do WMV ;) Zmniejsz ilość ram dla podglądu, Spróbuj tak zapisać; http://tidzu.pl/2010/12/jak-renderowac-f...internetu/
Odpowiedz
jak robilem do avi to to samo, bład i sie wyłączało, jak zmiejszyc ilosc ram?
Odpowiedz
Jak masz ustawienia Vegasa, to na tej zakładce, która pojawi się pierwsza masz 'dynamic ram preview', obok wpisujesz wartość. ustaw to na minimum.
Odpowiedz
a nie strace na jakości? bo na tym tez mi zalezy
i ktorejz akladce, jak zapisuje czy jak wlaczam? nie bardzo kumam, sorry
Odpowiedz
Nie. Jeśli ustawisz oczywiście wysoki bitrate. Wszystko ustawiasz w menu 'render as'.
Odpowiedz
ok, dzieki zaraz bede sprawdzał jak nie pomoże to dalej bede tu pisał:)
no i lipa, nic z tego, ciągle to samo, proszę was pomózcie mi, dzis powinienem juz to miec gotowe, i kolejna lipa... da sie cos zrobić, prosze
Odpowiedz
http://efix.pl/archiwum-efix/tutoriale/3...emory.html
Odpowiedz
Raczej to problem z systemem. Sprawdź czy masz plik wymiany dobrze ustawiony i czy jest miejsce na dysku na którym jest plik wymiany.
Odpowiedz
ok to zanim zaczne robic to mam dwa pytania pierwsz to do linku podanego od Pinto
jest potem jakies wyjasnienie aby przywrócic cały windows do 'normalnosci' chodzi mi jak to zrobic.

i pytanie do Groh, jaki plik wymiany jak sprawdzic czy jest dobrze ustawiony i gdzie on jest?
Odpowiedz