Architect 5.0 error podczas Make Blu-Ray disc
Witajcie!

Nie mogę zrobic płyty Blu-Ray (funkcja Make Blu-ray disc) gdyż pojawia się error (komunikat nic nie mówi)- błąd wyskakuje po zakończeniu renderingu.. Próbowałem przygotowac projekt iso bez wypalania jest to samo. Co ciekawe, próbowałem wypalic tylko samo menu bez filmów i też błąd wyskakuje.
Jak przejdę na Make DVD wszystko jest ok (renderuje i wypala płytę)?
Mam Win 7 64bit, i zewnętrzny napęd Blu-Ray (LG).

Może ktoś pomoże?

Dzięki!

Problem opisywany jest też tutaj:
http://forums.creativecow.net/thread/24/941933
- wynika z tego że rozwiązaniem jest zakup wersji Pro 5.2build124:(
Odpowiedz
od kilku dni próbuje stworzyć płytę BLU-RAY. Wymieniłem płyte główna i procesor, postawiłem nowy system i poinstalowałem programu. Od kilku lat żadnego problemu a teraz...

"an error occured while preparing compilation"

próbowałem wszystkiego, oczywiście oryginalny architect w wersji 5.2 pro i 6.0 wrzucam do testów nawet pojedynczy plik bez audio AVC bez kopresyjny i wciąż to samo.

Bardzo proszę o pomoc, się poddaje już z tym bo nigdy tego nie było. Nie mam pojęcia co się stało. Bardzo będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam
Odpowiedz
Dodam jeszcze że gdy wpuszczałem plik po renderze z SV w kompresji AVC do architecta dokładnie ten problem występował czy też MPG-2 do architecta ...

gdy przekonwertowałem pliki do MP4 HD i wpuściłem w architecta wszystko poszło jak z kładki, arch przekonwertował po swojemu i lux ... WTF że tak zapytam. Czy SV z Arch nie współpracują? po jaki CH... w SV PRO opcja RENDER to BLU-RAY Architect skoro ARCH.. to odrzuci a przyjmie tylko pliki które sam przerenderuje.

I czy na litość boska jest tu ktoś kto logicznie umie odpowiedzieć na zadany problem, czy raczej odpowieć padnie za 2 miesiące jak juz wyjda nowe aktualizacje.

pozdrawiam. ;D
Odpowiedz