Sony Vegas - działał, do czasu...
Cześć wszystkim!
Piszę mój pierwszy temat ponieważ pierwszy raz mam problem, eh.
A więc, zaczynajmy... Vegas działał pięknie do dzisiaj - chciałem skleić sobie filmik z GTA, okej - włączam SV a tu nic, reset komputera, znów klikam ikone i nic - usuwam wszystkie pliki SV (z dysku, z %appdata%, z rejestru) i próbuje zainstalować na nowo i co? I to - wyskakuje mi takie coś -
[Obrazek: problem.PNG].
Jak to naprawić, hm?
Odpowiedz
instalowałeś starszą wersje na nowszą.
musisz odinstalować tą co masz i zainstalować nową

to jakiś pirat?
Odpowiedz
Ale w tym problem, że nie mam żadnego Vegasa na kompie (niczego z nazwa Sony Vegas)...
Nie pirat - triala chce.
Odpowiedz
A jak odinstalowywałeś poprzednią wersję?
Odpowiedz
Chyba skończy się na odinstalowaniu każego Vegasa jakiego masz (może być przez Panel sterowania), restartu, przejścia do regedit (winkey+r: regedit), potem wyszukania kilkukrotnie każdej frazy "sony vegas" (ctrl+f), restartu i ponownym zainstalowaniu odpowiedniej wersji.
Odpowiedz
Fakt - panel sterowania pomógł ^^
Teraz instaluje, zobaczymy co wyniknie.
Aww... Co jest!?
Zainstalowałem, klikam ikonkę i nic - spamuje ikonką i nic - nic sie nie dzieje, żadne okienko nie wyskakuje.
Jak to naprawić?
Odpowiedz
Przeczytałem ten wątek i ręce i nogi opadają. Gościu odinstalowuje program usuwając ręcznie wszystkie pliki jakie znalazł na dysku i do tego grzebie jeszcze w rejestrze nie mając o tym zielonego pojęcia. Dopiero potem wpada na pomysł żeby odinstalować program za pomocą de-instalatora i się dziwi że mu nic nie działa. Żeby jeździć samochodem trzeba zrobić prawo jazdy, wózkiem widłowym trzeba mieć uprawnienia. Powinno też tak być w przypadku używania komputera zmusiło by to użytkownika do wysiłku i myślenia.
Odpowiedz
(01-15-2012, 13:05)walerka napisał(a):  Przeczytałem ten wątek i ręce i nogi opadają. Gościu odinstalowuje program usuwając ręcznie wszystkie pliki jakie znalazł na dysku i do tego grzebie jeszcze w rejestrze nie mając o tym zielonego pojęcia. Dopiero potem wpada na pomysł żeby odinstalować program za pomocą de-instalatora i się dziwi że mu nic nie działa. Żeby jeździć samochodem trzeba zrobić prawo jazdy, wózkiem widłowym trzeba mieć uprawnienia. Powinno też tak być w przypadku używania komputera zmusiło by to użytkownika do wysiłku i myślenia.
Wiem, wiem...
A jest teraz jakiś sposób na przywrócenie możliwości korzystania z Vegasa?

Odpowiedz
Możliwości jest kilka
1. Skorzystać z tego poradnika, może pomoże, ale wątpię (za dużo już popsułeś)
https://www.custcenter.com/app/answers/d...%20install
2. Przywrócić kopię systemu jeśli je robisz ( w co wątpię ) jakimś zewnętrznym programem
3. Przywrócić kopię systemu przy pomocy wbudowanej funkcji windows
4. Reinstalacja systemu.
5. Dać sobie spokój z vegasem i używać moviemeker-a. No i pracować na koncie "gościa" żeby z dużo nie popsuć w systemie
Odpowiedz
(01-15-2012, 14:06)walerka napisał(a):  Możliwości jest kilka
1. Skorzystać z tego poradnika, może pomoże, ale wątpię (za dużo już popsułeś)
https://www.custcenter.com/app/answers/d...%20install
2. Przywrócić kopię systemu jeśli je robisz ( w co wątpię ) jakimś zewnętrznym programem
3. Przywrócić kopię systemu przy pomocy wbudowanej funkcji windows
4. Reinstalacja systemu.
5. Dać sobie spokój z vegasem i używać moviemeker-a. No i pracować na koncie "gościa" żeby z dużo nie popsuć w systemie
ad...
1. Angielski ;(
2. Nie.
3. Hmm..
4. NIE.
5. NIE.

Jak zrobić punkt 3? :P
Odpowiedz