Intro !!!!
Mam pytanie czy te intro mogło być zrobione w SV?
Jeśli tak to jak byście mi powiedzieli mniej więcej jak to zrobić to był bym wdzięczny ;p

Odpowiedz
Tak, mogło być zrobione w Vegasie.
(01-12-2012, 17:10)GulisonPL napisał(a):  Jeśli tak to jak byście mi powiedzieli mniej więcej jak to zrobić to był bym wdzięczny ;p

A mniej więcej to niby z czym masz trudności? Bo wygląda na to, że ze wszystkim.
Odpowiedz
Generalnie zacznij od uruchomienia komputera, potem vegasa i ustaw projekt w sposób najbardziej odpowiedni dla końcowego renderingu i oczywiście materiałów wejściowych. Potem dodaj do projektu wszystko co masz - filmy z gier, grafiki, maski (o ile używasz zewnętrznych), muzykę, następnie utwórz odpowiednią ilość ścieżek, poukładaj na nich te elementy, zanimuj wykorzystując pan/crop i Track motion, skomponuj warstwy używając odpowiednich trybów mieszania warstw. No i wyrenderuj efekt. To chyba wszystko.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A kiedy to intro się zaczyna a kiedy kończy?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
0.00 - 0.07
Odpowiedz
Oj, powiedziałbym, że wszystko się da tylko potrzeba czasu. Naprowadzę Cię tak: Zrób/przerób/ściągnij logo Youtube, właśnie takie białe całe. Na początku, dodaj mruganie tego logo, dodaj efekt TV simulator, zarzuć napis na dole, żeby się dodawał ProType'm, dodaj mrugającą belkę pod napisem, dodaj do tego szczyptę pan/cropa, dymu i efektów z Vegasa i jeszcze cholera wie co tam siedzi... Odpowiednio zaanimuj to wszystko w całość. Nie chce mi się dokładnie pisać jak bym to robił bo koledzy pewnie i tak zrobiliby to prościej i szybciej ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości