jaki system operacyjny?
Niedawno ściągnąłem wersję 11.051o. Dwa razy, z dwóch różnych źródeł. Mimo, iż w opisie była informacja, że program pójdzie pod XP, gdy klikałem ikonkę instalacji, wyskakiwała informacja, że wymagany jest Windows 7, lub Vista. Powinienem ściągnąć jakąś wcześniejszą wersję, czy jakąś nakładkę?
Odpowiedz
To już wiadomo, że nie ściągałeś ze strony SONY - bo tam wyraźnie jest napisane, że nie chodzi na XP :)
Minimalne wymagania:
Vegas Pro 11 system requirements
•Microsoft Windows Vista 32-bit or 64-bit SP2, or Windows 7 32-bit or 64-bit
•2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D)
•500 MB hard-disk space for program installation
•2 GB RAM (4 GB recommended)

żródło: http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro
a.... prawie zapomniałem. Na stronie SONY nie mają wersji z crackiem ;)
A trial działa TYLKO 30 dni.
Odpowiedz
Ściągałem z programosy i dobrerpogramy. To chyba legalne źródła? :) Skoro tak, to jakie wersje pójdą pod XP?
Odpowiedz
Ostatni Vegas, który działa pod WinXP - Vegas Pro 10, lub Vegas Movie Studio HD Platinum 11.
Zawsze najlepiej zaglądnąć na stronę producenta.
Odpowiedz
Ok dzięki ;)
Odpowiedz
awesta napisał(a):Ściągałem z programosy i dobrerpogramy. To chyba legalne źródła? :)

Podobnie jak śmietnik jest jak najbardziej legalnym źródłem pozyskiwania aluminium i innych surowców wtórnych, ciekawych artefaktów, ba, zdarzają się nawet towary spożywce w "pełni jadalne" itd. Ale mimo wszystko wolę iść do firmowego sklepu producenta piwa niż skusić się na odzysk z wysypiska...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(01-12-2012, 10:19)efix napisał(a):  
awesta napisał(a):Ściągałem z programosy i dobrerpogramy. To chyba legalne źródła? :)

Podobnie jak śmietnik jest jak najbardziej legalnym źródłem pozyskiwania aluminium i innych surowców wtórnych, ciekawych artefaktów, ba, zdarzają się nawet towary spożywce w "pełni jadalne" itd. Ale mimo wszystko wolę iść do firmowego sklepu producenta piwa niż skusić się na odzysk z wysypiska...

To nie było miłe a w dodatku zarozumiałe.
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego miało być miłe. To raz. Podstawowym miejscem, z którego należy pobierać programy są serwisy twórców tych programów. To jedyne miejsce, gdzie masz pewność, że nie pobierzesz jakiegoś syfu, a jak pobierzesz, to wiadomo, do kogo możesz mieć pretensje.
Wielokrotnie nadziałem się już na serwisy typu "programosy" i "dobreprogramy", łącznie z tym, że jako "bezpieczne" i "sprawdzone" publikowane były tak programy, które takie nie były.
Właśnie z takiego podejścia wynika mnóstwo kłopotów użytkowników - ściagają kupę jakiegoś śmiecia, paczki kodeków, "przyspieszacze komputera" i różne inna pierdoły, a potem wylewają płacze, że im coś się wali.
Więc gdzie tu zarozumiałość? Gdzie tu niemiłość?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości