Ocena mojego montażu.
Witam.
Pisze tutaj gdyż nie mam uprawnień do pisania w dziale " Filmy z gier"
Więc tak co sądzicie o moim montażu ? Piszcie jakie zastrzeżenia , co poprawić itp.

Odpowiedz
Popracuj nad napisami, te wyglądają strasznie amatorsko i tandetnie--> nie pasują do filmiku.
Strasznie dużo efektów napchanych, z czego część, moim zdaniem, jest niepotrzebna (chociażby TV Simulation 1:23)
Za gwałtowne przejścia z jednej scenerii w drugą.
Ogólnie (chociaż nie wiem czy taki był zamiar) nie oddałeś tego "snajperskiego klimatu", przez cały filmik jest tak na prawdę to samo, czyli idziesz-strzelasz-idziesz-strzelasz (slow motion) itd.
Odpowiedz
Napisy słabawe i ogólnie chaos
Odpowiedz
Do takich "produkcji" dobrze też HUD wyłączyć :)
Odpowiedz
Okej, na wstępnie - nie mam zbyt dużego pojęcia jak ma wyglądać dobry filmik z gry, więc powiem od mojej strony 'zwykłego obserwatora' (:

Nie podobają mi się napisy na poczatku - ja bym dała grubszą czcionkę (jakiś impact czy arial black?) i inny kolor, no i fajnie byłoby, gdyby on się jakoś RÓWNIEJ przesuwał;

Było parę momentów, w których muzyka była bardzo dobrze dopasowana i ogólnie jakoś się to ogląda, ale tu serio było cały czas to samo; nie wiem, może jakoś da się wykrzesać bardziej urozmaicone 'sceny' z tej gry?
Aha, i mnie osobiście slow motion tu irytowało, nie oczekuję, że gra po spowolnieniu będzie wyglądała jak film - ale tu to wygląda naprawdę nieciekawie : >

Mam nadzieję że jeszcze zobaczymy jakieś Twoje prace : D Jeszcze trochę i się wyrobisz, myślę c;
Odpowiedz
Spoko ;]
Jak coś tu jest do porównania inny filmik (zawodowego montażysty z gier fps)

Odpowiedz
Szczerze mówiąc, oprócz intra i początku to nie widziałem tam ani nic profesjonalnego, ani tym bardziej ciekawego. Zanudziłem się ;)
Odpowiedz