yourscout.net promo stronki
Promo stronki ktora niedlugo ma ruszyć

Odpowiedz
Za długie, za mało informacji jak na tak długi kawałek. Na początku pytanie, potem ponad minuta migawek, podczas której widz zapomina jakie było pytanie i na końcu informacja o stronie.
BTW - widzę tam kupę pro ujęć, jakoś nie wierzę, że wszystkie lege artis (+ muzyka). Nie boisz się, że to YT błyskawicznie wyrżnie? No chyba, że to z papierami...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
to juz sprawa zlecajacego, stronka jeszcze nie wystartowala a chcial promo, wlasciciel sam zaakceptowal wiec sie tym nie przejmuje ;)
a podobnych filmow z materialami z tv jest na yt na peczki ;)
Odpowiedz
Ale wiesz, że w razie czego to Ciebie będą ścigać? A że jest na pęczki, to wiem. I na pęczki jest pytań czy mi coś wycieli a Zenek ma to samo a jemu nie wycięli.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Z tak długiego intra nie dowiedziałem się wiele na temat tego w czym specjalizuje się strona.
Informacje? Transmisje sportowe? Bukmacherka?

Ogólnie filmik niezły, dobrze dobrana muzyka ale na promo witryny średnio się nadaje. Jakieś wstawki z samej strony by się przydały, bo to że sportowcy rzucają, strzelają, biegają to każdy raczej wie :)
Odpowiedz
(01-10-2012, 1:35)electro napisał(a):  Z tak długiego intra nie dowiedziałem się wiele na temat tego w czym specjalizuje się strona.
Informacje? Transmisje sportowe? Bukmacherka?

Ogólnie filmik niezły, dobrze dobrana muzyka ale na promo witryny średnio się nadaje. Jakieś wstawki z samej strony by się przydały, bo to że sportowcy rzucają, strzelają, biegają to każdy raczej wie :)

[Obrazek: readthamuthafuckinthread.gif]

3 posty to nie duzo, pozdrawiam :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości