Czarny ekran po zrenderowaniu
Mam problem z filmikiem. Renderuje wedlug poradnik podanego tutaj w Tutorialach i po wszystkim filmik ktory zrobilem jest czarny lecz nie caly. Na poczatku filmiku mam tekst i statyczne tlo - to jeszcze widac, ale gdy wchodzi ruchome wideo w formacie avi jest czarny ekran. Dzwiek z tego wideo normalnie idzie. Podejrzewam, ze moze to byc cos z kodekami przy renderowaniu, ale nie mam zadnego pomyslu jak to naprawic.

sony vegas pro 8
Odpowiedz
Sorry za post pod postem, ale ten filmik to m byc prezent i potrzebuje szybkiej pomocy. Udalo mi sie zrenderowac ten film i dziala, ale jedynie w formacie AVC/AAC mp4 w rodzielczosci 320x240. Wie ktos co zrobic zeby mozna bylo ten filmik zrenderowac w avi/mov zeby dzialal? Co robic?
Odpowiedz
A jak niby mamy Ci pomóc, jak nawet nie napisałeś, co w ogóle masz?
Jakie są wejściowe pliki wideo? (format, rozdzielczość, kodek itd).
Jak masz ustawiony projekt?
Jak renderujesz?

Od razu Ci powiem, że Vegas nie przepada za MOVami (nie tyle Vegas, co w ogóle windows).
A masz zainstalowany pełny QuickTime?
Jakie masz kodeki?

Jak oceniasz sprawność Twojego systemu (jaki w ogóle system? ilu bitowy?).
Są normalnie z nim problemy? (zwiechy? czyścisz rejestr? masz porządek w kodekach?)

...to tyle na początek...
Odpowiedz
Caly film to intro skladajace sie z tla + tekstu i wideo, ktore bylo w formacie mp4, ale SV mi go nie czytalo, wiec przekonwertowalem do avi(rozdzielczosc 1280x720). Projekt mam ustawiony wedlug tego poradnika http://sonyvegas.info/thread-1027.html . Renderuje rowniez wedlug tego poradnika. Instalowalem Quick Timea wczoraj instalowalem, najnowszego. Z komputerem nie mam problemu, dziala tak jak powinien.

W sumie, gdyby byl ktos tak dobry i byl w stanie zrenderowac ten filmik u siebie to bylbym bardzo wdzieczny. Wysylam projekt, wszystkie pliki i wystarczyloby go zrenderowac wedlug tego poradnika. U mnie ten rendering trwa nie dlugo, 5minut wiec jesli ktos ma chwile czasu i szybki internet zeby pozniej to przeslac to bylo by fajnie gdyby mogl mi pomoc. Kontakt ze mna mozna uzyskac poprzez PW lub gg 1470122.
Odpowiedz