Renderowanie
Witam

Nie dawno, "zapoznałem" się z Sony Vegas Pro 11. Jestem z niego zadowolony, ale nie o tym mowa.
Więc, mam pewien problem po rederowaniu danego filmu, a mianowicie chodzi o dźwięk z kamery.
Gdy zrenderowałem film, było wszystko ładnie pięknie, obraz ładny i w ogóle. Dźwięk który znajdował się w filmie np.intro, czy podkład muzyczny to się odtwarzał ale z kamery niestety nie;/ Nie wiem dlaczego!?
Renderowałem to w formacie ".m2ts"
Chciałem jeszcze dodać że, na osi czasu w Vegasie PRZED renderowaniem dźwięk z kamery się odtwarzał.
Dodatkowo tak do informacji nie wiem jak to nazywać, ale gdy przygotowywałem film do renderowania wybrałem opcje:
AVCHD 1920x1080 60i.

Proszę bardzo o pomoc, bo tylko ten dźwięk no i film jest piękny:)

Pozdrawiam!

PS. Jeszcze nie tak na temat... nie wiem dlaczego ale, gdy renderowałem film moje zużycie procesora wynosiło 100% Wiecie dlaczego, tak go obciążało renderowanie?
Procesor: AMD Athlon II X2 250 3.00 Ghz
Odpowiedz
1. Bo pewnie wyrenderowales sam obraz, nie było zaznaczone w zakładce audio "ptaszka", albo wybrałes preset "bez dźwięku".
2. Bo renderowanie pochłania tyle ile Bozia dała a chciałoby jeszcze więcej...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(01-05-2012, 0:51)toxic8 napisał(a):  Dodatkowo tak do informacji nie wiem jak to nazywać, ale gdy przygotowywałem film do renderowania wybrałem opcje:
AVCHD 1920x1080 60i.

A nagrywałeś w 60i czy 50i? Renderuj z taką ilością klatek z jaką nagrałeś.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości