Encyklopedia skrótów klawiszowych SV
witam!

Może temat brzmi jakobym chciał tu podać encyklopedia skrótów SV... nic bardziej mylnego! ;)
Ja mam pytanie do was czy coś takiego powstało... ;)

Czy w ogóle ktoś się podjął spisania czegokolwiek na ten temat....
Jedyne klawisze jakich używam przy SV to S, spacja i strzałki nawigacji.... a przecież skróty klawiszowe baaardzo ułatwiają pracę... tylko trzeba o nich wiedzieć ;)
Ostatnio wyczytałem też na forum o klawiszu G który powoduje grupowanie ... też przydatna rzecz...
Jakimi jeszcze przydatnymi rzeczami jesteście w stanie się podzielić, przy pracy z SV ?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Nic mnie tak nie rozpieprza, jak userzy wypisujący mądrości na temat Vegasa i toczący dyskusję na temat tego czy program jest taki a śmaki, jednocześnie pozostający totalnymi ignorantami.
Fantastycznie stary, nie ma to jak ponownie wynaleźć koło, dźwignię, młotek.
Ale jasne, święta, więc dziele się z Tobą tajemną wiedzą o skrótach klawiszowych Vegasa, których jest ciut więcej, niże te, które wymieniłeś. Proszę uprzejmie: http://sony-611.vo.llnwd.net/dspcdn/manu...al_enu.pdf
Od strony 485 do 494.
Dla wersji 10: http://sony-862.vo.llnwd.net/dspcdn/manu...al_enu.pdf
Strona 519 do 528.
Jest jeszcze taki tajemniczy, znany tylko wybrańcom namaszczonym przez Sony klawisz, ale co tam, podzielę się. Trzeba skupić się, zobaczyć czy jest odpowiednia układ księżyca i gwiazd i nacisnąć wtedy F1.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kolego...nie podoba ci sie cos to nie odpowiadaj. Proste. Boze jak to forum przepelnione jest....
Ciesze sie ze masz tu ponad 2tys postow itd ale jesli nie potrafisz odpowiedziec na proste pytania bez zlosliwosci to daruj sobie odp i tyle.
Odpowiedz
Też serdecznie polecam F1.
Odpowiedz
Odpowiedziałem Ci na proste pytanie do zrzygania wyczerpująco. Dostałeś wykaz wszystkich skrótów klawiszowych w Vegasie. Do tego jeszcze możesz zdefiniować parę swoich. Nie dość, że dostałeś odpowiedź, to jeszcze nie dostałeś pouczającego bana za niezapoznanie się z podstawami obsługi programu, więc i nie pyskuj.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Potrafie obslugiwac program, zadalem pytanie wlasnie zeby uzupelnic braki w podstawach, dostalem odp i bede czyta o tym, chodzi mi tylko o zbedne zlosliwosci
No problem jest taki, że to w języku ang wszsytko.... a mi chodziło w pytaniu o to czy ktokolwiek po Polsku coś sporządził.. a jeśli nie to kto podzieli się skrótami które sam uważa za przydatne i których używa
Odpowiedz