Zabawa z kolorami - problem
Witam

Mam mały problem.
Zrobiłam sobie projekt. Na pierwszym klipie ustawiłam kolory dając:
- color curves
- color corrector.
Ale nie wiem jak zrobić, aby ustawić ten zestaw barw na wszystkich klipach.
Wiem, że każdy efekt można ustawić na cały projekt poprzez przeciągnięcie go na track, ale niestety za późno na to wpadłam i zaczęłam ustawiać sobie kolorki na pierwszym klipie.

Co należy zrobić, aby taką kombinację barw przerzucić na cały projekt, mając ją tylko na pierwszym klipie.

Prosiłabym o pomoc.
Odpowiedz
Pierwsze z kopiuj ten klip (Copy) potem w klej do innych klipów możesz zaznaczyć wszystkie (Paste Event Attributes)
Odpowiedz
Albo zapisujesz w okienku PLUG-IN CHOOSER te efekty z eventu jako paczka wtyczek i dodajesz to w TRACK FX dla całej ścieżki. Tym sposobem możesz wykorzystać swoje kombinacje wtyczek i ich ustawień w innych projektach.
Odpowiedz
(12-23-2011, 1:43)Pinto napisał(a):  Albo zapisujesz w okienku PLUG-IN CHOOSER te efekty z eventu jako paczka wtyczek i dodajesz to w TRACK FX dla całej ścieżki. Tym sposobem możesz wykorzystać swoje kombinacje wtyczek i ich ustawień w innych projektach.

(12-23-2011, 1:43)Pinto napisał(a):  Albo zapisujesz w okienku PLUG-IN CHOOSER te efekty z eventu jako paczka wtyczek i dodajesz to w TRACK FX dla całej ścieżki. Tym sposobem możesz wykorzystać swoje kombinacje wtyczek i ich ustawień w innych projektach.

Wielkie dzięki. O to właśnie chodziło. Pomogło.
Odpowiedz