Berlin

Taki krótki filmik z przejażdżki po Berlinie

Zapraszam do oceny
Odpowiedz
Fajny film! Jaką kamerą był uwieczniony?
Odpowiedz
Czy fajny? połowa ujeć jest do przyjęcia jeśli trzymać się opisu... reszta to niepasujące ujęcia. Montaż... cięzko mówić o montażu skoro połowa ujęć do siebie jie pasuje. Jestem jak najbardziej za takimi produkcjami, ale trzeba to robić z głową a nie sklejać co nam pod rękę podejdzie. Rób dalej to co robisz a na pewno coś tego wyjdzie. Pozdrawiam 4/10
Odpowiedz
A mnie się podobał, bo formę ma teledyskową więc niekoniecznie musi przedstawiać coś konkretnego. Ot, taki zestaw różnych migawek z miasta. Przejazd karetki całkiem nieźle wyszedł.
Odpowiedz
(12-22-2011, 0:38)nozownik0 napisał(a):  Czy fajny? połowa ujeć jest do przyjęcia jeśli trzymać się opisu... reszta to niepasujące ujęcia. Montaż... cięzko mówić o montażu skoro połowa ujęć do siebie jie pasuje. Jestem jak najbardziej za takimi produkcjami, ale trzeba to robić z głową a nie sklejać co nam pod rękę podejdzie. Rób dalej to co robisz a na pewno coś tego wyjdzie. Pozdrawiam 4/10

Spoko, to tylko był test aparatu (Canon 5d). Ten filmik nie miał mieć sensu, zmontowałem sobie tak o do rytmu, a muzyka mi akurat podpasowała do Berlina by night.

Z tego materiału muszę zrobić taki reportaż z wystawy, ale zżerała mnie ciekawość jak wyszła ta noc Canonowi i jak to wyjdzie w montażu :) więc skleiłem tak sobie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości