Łejk Ap - czyli kolejny film
Witam.

No i właśnie, na pewno pamiętacie, że wrzucałem na to forum trailery (naprawdę gównianego) filmu pt.
.
Teraz przyszedł czas abym podzielił się kolejnym trailerem następnego (myślę, że już lepszego) filmu pt. Łejk Ap.

Oto trailer:

Proszę o przymknięcie oka na stronę techniczną, ale niestety kasa nie pozwala nam tego lepiej zrobić. Staramy się wraz ze wzrostem doświadczenia tworzyć coraz to lepsze dzieła.

Enjoy :D
Odpowiedz
Dźwiękowo dużo pracy jeszcze.
Ogólnie haos.
Poza tym dźwięk z kamery tylko w lewym kanale. Czemu tak?

Przede wszystkim, aby uzyskać dynamikę, trzeba zostawić trochę miejsca na gradację.
Jeśli wypycisz od początku dźwięk, że na wskaźniku wysterowania cały czas świeci Ci czerwone pole (poziom przesetrowany), to nie będzie efektu.

Już o niebo lepiej by było, jakbyś ściągnął wszystko o jakieś 6-8 dB.

Przypuszczam, że sam dźwięk z kamery nie jest najlepszej jakości (trzaski, szum itd). Ale spokojnie można było to dograć np w domu, jako postsynchron.

Dobrze by było również sam głos podcompressować.

Co do obrazu, myślę, że inni na pewno lepiej powiedzą...
Odpowiedz
Hmm..Może nie jest to jakaś wielka klasa,ale jak na ten poziom,wiek i doświadczenie nie jest źle ;)
Proponuję,by w scenach "akcji" Zrobić ruch trzęsącej się kamery,ale jak koleś upada,to razem z kamerą i doda to trochę dynamiki do filmu,ale bez przesady,bo bolą oczy jak się da tego za dużo,przydałoby się podregulować aktorstwo,krzyczcie głośniej i z większym przejęciem ;d Jeszcze możesz biegać z kamerą ;d Radzę obejrzeć jakieś filmy akcji i podpatrzeć parę fajnych rzeczy ;p W zwiastunie filmu "Bitwa warszawska" jest kilka fajnych wskazówek.

Link-http://www.youtube.com/watch?v=rbx5-uGGH0I
Odpowiedz
Cytat:Proszę o przymknięcie oka na stronę techniczną, ale niestety kasa nie pozwala nam tego lepiej zrobić.
Kasa nie pozwala Ci dokładnie wykadrować efektów wybuchu jak należy, z intro filmu? :)
Spójrz na milimetr od dołu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Intro to inna bajka :) Mi chodziło tu raczej o jakość dźwięku i obrazu. Dzięki wam za konstruktywną opinię.
Odpowiedz