Taki nowy short klip :)
Zapraszam panów do obejrzenia nowego krótkiego klipu, komentarze mile widziane pozytywne zarówno jak i negatywne ;)
Odpowiedz
Spoko, ale nie rozumiem tej muzyki. Mogła być bardziej zgrana z obrazem ;D Acha i umieszczaj na przyszłość film w tagach "youtube".
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
No fajne tylko ta muza wszystko psuje.
www.2foto.pl
Odpowiedz
Filmik spoko, ale ta muzyka :// 4/5
Odpowiedz
Muzyka, plus mnogość podobnych ujęć, jak dwudziesty ósmy raz gość skakał z kickflipem z podestu (prawie sam koniec) to przysnąłem :P
Odpowiedz
ten na końcu to był switch kickflip więc nic prostego a parę ujęć przedtem mimo że podobne lecz też nie było kickflipem zwykłym tylko switch heelflipem ;D
Odpowiedz
A muzyka to z filmu Piła od razu rozpoznałem :P Ujęcia mało różnorodne - wszystko z jednego miejsca kręcone, więc wydaje się, że to cały czas to samo - takie deja vu :P Trzeba było to poprzeplatać jakoś, raz ujęcie stąd raz stamtąd itp.
Odpowiedz
jak dla mnie muza na maxa na PLUS ino podkreślić mogłeś ją troche bardziej obrazem, czyli troche bardziej 'klimatyczna korekcja barwna'
Odpowiedz
no spoczko a co masz konkretnie na myśli 'klimatyczna korekcja barwna' bo w sumie mogą być to całkiem dobre wskazówki na przyszłość :)
Odpowiedz
Ma na myśli że do każdego rodzaju filmów pasuje pewna tonacja kolorów, cieplejsze chłodniejsze itd. Twórca ma przeważnie wizje, i cel dla którego wykonuje dany projekt i żeby go lepiej przedstawić, uatrakcyjnić czy coś. (tak mi się wydaję :) )
Odpowiedz