Problem z renderowaniem
Problem z renderowaniem
Cześć, mam problem przy renderowaniu filmików, mianowicie mam 4 sekundowy filmik (wystrzał z pistoletu), klikam "render as" wybieram format .avi i klikam zapisz.Później wyskakuje okno renderowania, po około 5 min jest ciągle 0%, po 10 też.

Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
(12-10-2011, 16:48)Budzik110 napisał(a):  Problem z renderowaniem
Cześć, mam problem przy renderowaniu filmików, mianowicie mam 4 sekundowy filmik (wystrzał z pistoletu), klikam "render as" wybieram format .avi i klikam zapisz.Później wyskakuje okno renderowania, po około 5 min jest ciągle 0%, po 10 też.

Bardzo proszę o pomoc.

Witam. Ja mam zupełnie odwrotny problem. 5cio sekundowe intro po renderuje sie dosłownie w sekundzie i film na dysku zajmuje 13kb z czasem równym 0 sekund.
Od paru tygodni nic się nie działo więc musiałem dostać niespodziankę :/

Odpowiedz
Dziwne.
U mnie renderuje się dokładnie tak jak chcę. I nie mam z tym problemów...
A powiedzcie mi Panowie, jakie ustawienia stosujecie? Bo mam wrażenie, że:
- Pan Budzik110 - renderuje - jak popadnie, wybierając tylko AVI, a resztą się nie przejmuje ;)
natomiast
- Pan Kyok - pewnie ma zaznaczony obszar równy jednej klatce (albo nawet nie), i przy renderingu zaznaczoną opcję "render loop region only"... a potem się dziwi, że renderuje się prawie nic....
Odpowiedz
Szukam opcji z napisem AVI lub z napisem WMV wybieram jedną np.wmv klikam zapisz i tak się dzieje. W opcjach custom robiłem tak jak na yt pokazują.(Szukałem pomocy)
Odpowiedz
Możesz się trochę przyłożyć i napisać dokładnie o co Ci chodz?
"opcji z napisem AVI"?

Może zanim będziesz chciał renderować, poczytaj trochę o co w ogóle chodzi... jakie są kodeki, jak ustawiać projekt - jak ustawiać render. Jakie w ogóle masz pliki wejściowe...
Bo znając życie, to wrzuciłeś jakieś tam pliki, nic nie zmieniłeś w ustawieniach projektu, teraz renderujesz "na pałę"....
Nie szkoda Ci czasu?

"Dalszych napisów nie analizuję" - o jakich "napisach" piszesz? O opcjach zaawansowanych? To gratuluję w takim razie. Jeśli Tobie się nie chce, to nam tym bardziej ;)
Odpowiedz
(12-11-2011, 15:46)mateuszszar napisał(a):  Możesz się trochę przyłożyć i napisać dokładnie o co Ci chodz?
"opcji z napisem AVI"?

Może zanim będziesz chciał renderować, poczytaj trochę o co w ogóle chodzi... jakie są kodeki, jak ustawiać projekt - jak ustawiać render. Jakie w ogóle masz pliki wejściowe...
Bo znając życie, to wrzuciłeś jakieś tam pliki, nic nie zmieniłeś w ustawieniach projektu, teraz renderujesz "na pałę"....
Nie szkoda Ci czasu?

"Dalszych napisów nie analizuję" - o jakich "napisach" piszesz? O opcjach zaawansowanych? To gratuluję w takim razie. Jeśli Tobie się nie chce, to nam tym bardziej ;)

Sory, ale brat wbił mi na konto i napisał tamtą wypowiedź.Z edytowałem ją.
Odpowiedz
Tak czy siak niewielka różnica.
Musisz jeszcze dużo poczytać... nauczyć się co do czego.
Ustawienia renderu adekwatne do ustawień projektu, które natomiast dobrze żeby miały coś wspólnego z plikiem wsadowym.
Tak jest u Ciebie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości