Sony Vegas wczytywanie projektu
Witam, mam problem gdyż mój projekt wczytuję się około 10minut a same filmy w Vegasie potrafią do 5, a na systemie XP wszystko działało szybciej więc jest to bardzo uciążliwe i czy da się temu jakoś zaradzić?.Vegasowi przydzieliłem 3gb ramu,mam dysk 465gb i procesor 2,8 ghz jeśli to kogoś interesuje.Po wczytaniu projektu czyli już po tych 10min pokazuje się taki komunikat jak w załączniku i mam pytanie czy to w ogóle wpływa na czas wczytywania się i o czym ten komunikat mnie informuje?,proszę o odpowiedź.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ale przeczytałeś treść komunikatu?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
I po co uczą angielskiego w szkole? Po nic. Przecież można nawet użyć Tłumacza Google, ale dla większości fragmówowców to bariera nie do przeskoczenia.
http://translate.google.pl/#en|pl|the%20...s%20system
Odpowiedz
Ja rozumiem tą treść, tylko jakie pluginy nie są zainstalowane? ja po prostu ciąłem film, i chcę wiedzieć czy da się otwierać projekty szybciej.
Odpowiedz
Ale z Twojej wypowiedzi wynika, że miałeś vegasa zainstalowanego wcześniej na innym systemie i jak znam życie - z jakimś ekstra pluginami. Teraz zmieniłeś system, wciągasz stary projekt a nie masz tych efektów.
Otwórz go, zobacz co masz tam "poprzypinane" i albo usuń, albo doinstaluj co brakuje.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Takie coś nie miało miejsca, projekt robiłem kilka dni temu na tym samym systemie na którym obecnie pracuję czyli Windows 7 64bit ale gdy chcę go wyrenderować to muszę czekać kilkanaście minut by go po prostu otworzyć a wprowadzaniu jakiś zmian to już nawet nie wspomnę.Ten projekt na prawdę nie korzysta z żadnych pluginów no chyba,że ciągłe naciskanie klawiszu "S" można tak nazwać.
Odpowiedz
zobacz w details... tam powinna być podpowiedź ;)

Tak, to możemy jedynie zgadywać. Tym bardziej, że nawet nie bardzo się orientujesz, co w ogóle klikałeś (prócz "s").
Może jakiś plugin audio?
Możesz wrzucić sam plik .veg (bez plików źródłowych)?
Odpowiedz
(12-09-2011, 15:47)Damiano napisał(a):  Takie coś nie miało miejsca, projekt robiłem kilka dni temu na tym samym systemie na którym obecnie pracuję czyli Windows 7 64bit ale gdy chcę go wyrenderować to muszę czekać kilkanaście minut by go po prostu otworzyć a wprowadzaniu jakiś zmian to już nawet nie wspomnę.Ten projekt na prawdę nie korzysta z żadnych pluginów no chyba,że ciągłe naciskanie klawiszu "S" można tak nazwać.
A dobrze skrakowałeś vegasa bo mi to wygląda na burdel w dll-ach vegasa jeśli piszesz że nie używałeś żadnych plug-inów. A powiem ci że używałeś nawet nie świadomie ponieważ na audio wchodzą z automatu o drazu trzy plug-iny, i to może ich brak
Odpowiedz
Tutaj to wrzuciłem
http://www.speedyshare.com/file/qMaYX/Damian.rar
Skan:
http://www.virustotal.com/file-scan/repo...1323451950
Odpowiedz
Projekt wczytuje się bez problemu, oczywiście pomijając komunikat o braku filmu.
Odpowiedz