Potrzebuje porady
witam chce zrobic intro dla strony swojego zespolu muzycznego i intresuje mnie jak zrobic swiatla dyskotekowe takie jak w tym filmiku
nie mam pojecia jak sie do tego zabrac
Odpowiedz
Najprościej - pierwszy lepszy program 3D w którym można używać efektów wolumetrycznych. W "czystym" Vegas tego nie zrobisz. Tzn. na upartego by się dało, ale nakład pracy byłby ogromny a efekt przeciętny.
Do tekstu 3D są wtyczki, np. nowa tytularka od NewBlue.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(12-08-2011, 22:02)efix napisał(a):  Najprościej - pierwszy lepszy program 3D w którym można używać efektów wolumetrycznych. W "czystym" Vegas tego nie zrobisz. Tzn. na upartego by się dało, ale nakład pracy byłby ogromny a efekt przeciętny.
Do tekstu 3D są wtyczki, np. nowa tytularka od NewBlue.

a moglbys mi polecic jakis program do zrobienia tych swiatel
Odpowiedz
Blender na przykład.

Odpowiedz
(12-08-2011, 23:06)efix napisał(a):  Blender na przykład.

a moglbs zrobc os takiego bo zzajmie mi troszke czasu zapoznanie sie z programem
Odpowiedz
Nie, ja się nie zajmuję 3D. Ktoś tu robił w 3D, chyba Tidzu. Rzuć "ogłoszenie", napisz, czy stawiasz za to piwo, czekoladę, czy prosisz po przyjacielsku bo groszem nie śmierdzisz.
Ale od razu mówię, że owszem zapoznanie się z Blenderem trochę zajmuje i nie jest wcale takie proste, ale daje Ci szansę rozwoju. Zasugerowanie, że nie masz czasu oznacza, że jesteś na dzień dobry na przegranej pozycji i stawia Cię w roli klienta. Skoro nie możesz poświęcić swojego czasu a potrzebujesz czegoś w celu osiągnięcia jakiegoś celu :) - w tym wypadku reklamy zespołu - to musisz jakoś "zapłacić" za czyjś. Niekoniecznie gotówką, możesz np. zamieścić czyjś banner czy coś. Ale tak to działa.

Odpowiedz