po randeringu mp4 do avi jest sam dźwięk
Witam jestem nowy na forum.
jw. Ustawiłem wycinek filmu, zwiększyłem maksymalnie przyśpieszenie zapisałem sobie w najbardziej przyjaznym dla mnie formacie
[Obrazek: 8f142b74731b.jpg]
i jest jakaś lipa jak próbuje odtworzyć to leci sam dźwięk nie ma obrazu

co zrobić???

edit//
mam jeszcze takie pytanie czy SV11 obsługuje 4 rdzenie procesora?
Odpowiedz
Piszesz, że do mp4, a pokazujesz, że do AVI Sony YUV. Więc jak w końcu?
Odpowiedz
plik który przerabiam ma rozszerzenie mp4 ale jak wiadać na obraku wybieram avi i randeruje...
pisze ze windows format to przypuszczam że powinno odtwarzać...
szczerze mówiąc słąbo łapie ten program bo np, nie widac dodanych efektów a jak je przypadkowo dodam to nie wiem jak usunąc...

jest jakaś różnica między avi a avi sony yuv?
na jaki format zapisywać żeby zachować wysoką jakość???
Odpowiedz
Chłopie. Naucz się podstaw programu, bo bredzisz.
Efekty nałożone na video powinny być widoczne, i można je usuwać.
Jeśli u Ciebie efektów nie widać, widocznie w podglądzie masz wyłączone efekty

Vegas obsługuje 4 rdzenie - jakbyś chociaż przeczytał wymagania sprzętowe, to byś zauważył: zalecany quad (do avchd).
Do czegu chcesz użyć zrenderowany film?
Bo można zrenderować np. do mpeg2 w rozdzielczości hd i prze wysokim bitrate uzyskać bardzo dobrą jakość.
Można również do Sony SVC -ale to wymagający kodek (potrzebny mocny komputer).
Odpowiedz
Nie doczytałem dokładnie tematu:)
Renderuj do Windows Media Video, to raczej uda się, a jakość będzie wysoka. AVI Sony YUV nie tykaj.
Opanuj najpierw podstawy, a potem martw się ile rdzeni obsługuje Vegas. Vegas może standardowo obsłużyć do 16 wątków, ale jeśli pogrzebie się głębiej w ustawieniach, to nawet więcej, więc wątpię żebyś kiedykolwiek miał takiego kompa, żeby Vegas nie zdołał go obsłużyć.
Odpowiedz
powidzcie mi jaki format nie będzie psuł jakości i będzie najlepiej zmniejszał wagę. WMV strasznie psuje mi jakość klatek 720p...

a odnośnie proca to tak sie pytałem bo specjalnie kupiłem laptopa amd x4 i sie zastanawiałem czy będzie w pełni wykorzystywac moc..

edit//

opropo gdzie powinienem miec te efekty bo na podglądzie widzę ze jest dany ale w głównym oknie nic nie widzę...
[Obrazek: 5406df5e4696.jpg]
Odpowiedz