Flash
Witam jestem nowym użytkownikiem i bardzo spodobało mi się takie przejście jak na początku tego filmu :
takie szybkie flashe jak zrobić bo ja umiem tylko wolne nawet jak przesuwam tam na filmie ten flash to i tak wolne a tu taki blysk
Odpowiedz
Ty chyba sobie jaja człowieku robisz?
Odpowiedz
Zobacz sobie choć filmiki z tej serii, by w ogóle móc zadawać pytania na tym forum.
Odpowiedz
Ten efekt możesz zrobić na kilka sposobów.
Wstaw dwie ścieżki video.
Na górnej filmik, a na dolnej ustaw jakiś solid color np.biały.
Teraz w każdym odstępie między klipami na pierwszej ścieżce, będziesz miał taki flasz.

No albo użyj na filmiku jakiegoś przejścia między klipami np.disolve(pokombinuj z ustawieniami parametrów) W tym sposobie nie potrzebujesz drugiej ścieżki.

.
Odpowiedz
Przecież Vegas ma efekt przejścia flash, więc żadnych tu kombinacji nie potrzeba...
Odpowiedz
Pinto przeczytaj uwaznie później komentuj . Ja wiem oco wam chodzi że są flashe ale mi chodzi o taki szybki jak na podanym filmie a taki szybki mi nie wychodzi
Odpowiedz
(11-29-2011, 16:38)Cris077 napisał(a):  Pinto przeczytaj uwaznie później komentuj.

Naucz się najpierw podstaw obsługi programu, a potem zgrywaj chojraka. W tym przypadku nie wiesz nawet jak zmienić długość przejścia między eventami.
Odpowiedz
No właśnie wiem i jak skrócam jak najkrócej to i tak nie ma takiego efektu
Odpowiedz
A jak skracasz? Im bardziej nachodzą na siebie eventy, tym dłuższe przejście, im mniej - tym krótsze.
Odpowiedz
Robie jak najkrócej się da bo gdy zrobie zbyt krótko to nic właśnie nie ma ;/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości