fragmovie z CoD Black Ops

jeśli Wam się podoba,proszę o pozostawienie komentarza oraz ''like'' :)
Odpowiedz
kiedyś szybko pojawiały się komentarze,a teraz co?^^
Odpowiedz
A może właśnie oznacza to, że się nie podoba?
Odpowiedz
A może ludzie mają już dosyć takich filmów?
Odpowiedz
Panowie, nie nazywajcie takiego czegoś filmem, zaklinam Was, w imię Griffitha, braci Lumiere, Felliniego, Coppoli, Lucasa, Spielberga i Eda Wooda! Nie nazywajcie tych śmieci filmami! Wszystkim, multimedialnym samogwałtem graczy, prezentacją z gry czy nawet screencastem, ale kuźwa - nie filmem!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wybacz. Też jestem przeciwny. Ja jednak naawet nie otwierałem tego linka - jak kiedyś pisałem - nie interesuje mnie takie coś, taka tematyka itd.
Jednakże nie zaglądając nie jestem pewny, co tam się znajduje, więc używam określenia film, ale raczej w rozumieniu: 'materiał audio-wizualny'.

Ale popieram - zrzut z gry nie powinien być nazywany filmem.
Tak samo, jak osoba nagrywająca zrzuty - kamerzystą.
Odpowiedz
no pewnie że to nie film!
to jest fragmovie
pokazuję nie samo grani bo to nie to forum ale bardziej edit,wykonany za pomocą programu o ktory jest TO forum,
według mnie na youtubie śmieciami można nazwać filmy przedstawiające dzieci jadace na rowerze albo ''moje dziecko robi pierwszą kupe''
co do mojego montażu nie nazwałbym tego śmieciem,ale rozumiem żę każdy może mieć inne zdanie
nie kazdemu podobają się fragmovie jednak jest bardzo liczne grono ludzi które jednak to ogląda,
więc proszę o ocenę może samego editu
Odpowiedz
Nie wiem co to "edit", znam tylko montaż. Jakiś "edit" może jest, montażu nie widzę, ot, zlepek scen, nie widzę w tym jakiejś specjalnej myśli przewodniej. Początek z Sali samobójców, potem napierdalanka i koniec z filmu. Jeżeli momenty przejścia z filmu do gry uznać za montaż, no to specjalnie nie rozwala.
Ogólnie jestem w ogóle za likwidacją działu poświęconego fagrmovies, to nie forum dla tego typu prezentacji, zwłaszcza, że dyskusje na temat użycia Vegasa w tego typu filmach toczą się w innych technicznych działach, a do oceny radosnej twórczości tego służy YT i fora graczy.
Owszem, zdarzają się FM które da się oglądać, są to produkcje - perełki, zrobione z pomysłem i najwyższej jakości. Ile ich jest? 10? 5? I nie mówię o skillu gracza tylko właśnie o filmie.
Ale żeby nie było - może najpierw wypowiesz się na temat zastosowania "programu o ktory jest TO forum" - które elementy są za szczególną zasługą Vegasa? Ja nie znam tych gier, nie wiem, co jest efektem "naturalnym" a co dorobiłeś? Co zrobiłeś w tej zlepce, czego nie zrobiłbyś np. Ulead Studio czy Movie Makerem?

Odpowiedz
Ja z reguły też nie lubię oglądać tych fragmovie, ale takie 'perełki' to oglądam kilkanaście razy na miesiąc.
Odpowiedz
Taaa 20 sekund samego wstępu. Sorry ale mamy inny poziom odczuwana co jest perłą. Tutaj autor oczywiście włożył więcej swojej pracy, starał się stworzyć jakąś fabułę, dokręcił własne sceny, zrobił nawet jakieś przebitki. Ale generalnie sama tematyka jest taka, że łatwiej narobić w butelkę po perfumie, niż stworzyć coś z fragmovie, które można by choć częściowo zakwalifikować do oglądania.
Niestety, jakby tego nie obudować, jakich wtyczek i efektów nie użyć, zwolnień, rozbarwień, śmieci na obrazie, te filmy ze swojej natury zawsze będą gówniane - w kategorii "film" oczywiście. I tak, czego byś tam nie wetkał, to koniec końców jest to bezsensowny koleś biegnący z giwerą i napierdalający do wszystkiego co się rusza. Oceniany jest przede wszystkim poziom gracza jako takiego, a w drugiej kolejności czyta się opinię w stylu "przy okazji - super zmontowane".
I dlatego jestem zdania, że miejsce takich filmików, o ile nie jest to związane z tematyką stricte techniczną, jest na portalach poświęconych shutterom.

Odpowiedz