AlpineHeliSmackdown 2011
Zapraszam do oglądania mojego nowego filmiku. Tematyka ta sama co zawsze tym razem Szwajcaria . chętnie wysłucham konstruktywnej krytyki. Co do slow motion zdaje sobie sprawę ze jest nie najlepiej, wykorzystałem materiał 25p i 50 szuter dlatego jest tak jak jest. No i kolorki też nie koniecznie dopracowane, niestety 5D i panasonic 151 trochę się różnią obrazkiem, gradacja kolorów to nie jest moja mocna strona :)

Odpowiedz
Świetny, montaż, muzyka i zdjęcia. Co prawda przy slow motiona jak mówiłeś nie wychodzi to za dobrze ale daje rade :) 9/10 Tak trzymaj!
Odpowiedz
Przyjemnie się to ogląda. Wszystko jest do siebie dobrze dopasowane. Szkoda tylko że slow motion troszkę "haczy" Kolory moim zdaniem są wporządku, nie widac aby coś bylo nie tak. Dobra robota ;)
Odpowiedz
Dzięki za komentarze.
kmdk chodzi ci chyba o spadek jakości na skutek zastosowania długiej migawki przy slomo bo haczyć to chyba nie haczy.
Odpowiedz
Pikseloza na pierwszym logu otwierającym film niefajna. W ogóle to pierwsze logo jest kiepskie i straszy w prawym dolnym rogu przez cały film.
Trailer? Pięciominutowy? ;) To raczej chyba bardziej post event movie :)
Połowa scen slow motion wyszła całkiem zacnie - druga połowa albo się rozmazuje albo dziwnie klatkuje. Ale podejrzewam, że dla uczestników tego eventu nie znających się na montażu i edycji video taki drobiazg na który my tu zwracamy uwagę nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
To co najbardziej mi się podobało to praca kamery. Ujęcia są na prawdę ciekawe i pokazały sporo.

Ogólnie bardzo fajna rzecz. Gratuluję.
Odpowiedz
@electro - co chcesz osiągnąć komentując wszystko co się da?
Nabijasz posty!. Odpuść sobie... Dziś się zarejestrowałeś, i piszesz gdzie tylko można.
Odpowiedz
(12-22-2011, 23:38)mateuszszar napisał(a):  @electro - co chcesz osiągnąć komentując wszystko co się da?
Nabijasz posty!. Odpuść sobie... Dziś się zarejestrowałeś, i piszesz gdzie tylko można.
Zazdrosny czy cierpisz na syndrom zasiedziałego użytkownika?
Sądziłem, że na tym m.in. polega aktywność na forum. Zapoznaj się z regulaminem i wskaż punkt, który mówi odnośnie limitów postów przypadających na nowego usera.
Komentuję i opiniuję tylko tam gdzie twórcy filmów o to prosili i tylko te produkcje które obejrzałem. Natomiast Twoja wycieczka osobista pod moim adresem jest po pierwsze niegrzeczna a poza tym nie na temat.
Jeśli Ci się jeszcze coś nie podoba, lub masz jakies inne cenne uwagi zapraszam na PW. Możesz też zgłosić wszystkie moje posty lub ich nadlimit do moderatora. Służy do tego odpowiedni przycisk pod wiele mówiącym hasłem "ZGŁOŚ".
Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak. Właśnie zazdrosny jestem... Bo jest czego, jak widać....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości