Blokowanie filmów na youtube
Witam.
Mam następujący problem:
Gdy wrzucę skrót z meczem (np. z ligi hiszpańskiej) od razu jest on blokowany przed mediapro - laliga , przykład:

A inny użytkownik np. http://www.youtube.com/user/86tabi86 , który ciągle wrzuca jakieś filmiki z ligi hiszpańskiej nie ma ich w ogóle blokowanych.

Od czego to zależy? Czy jest na to jakiś sposób?

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
Przypuszczam, że tamten ma licencję (pozwolenie).
Odpowiedz
(11-21-2011, 0:21)mateuszszar napisał(a):  Przypuszczam, że tamten ma licencję (pozwolenie).

Ale jest też wielu innych użytkowników i także nie mają blokowanych.
Co do akurat tego użytkownika to rozmawiałem z nim i nie ma żadnej licencji...
Odpowiedz
No to ma więcej szczęścia :)
A skąd jest tamten użytkownik. Też z Polski?
Odpowiedz
(11-21-2011, 1:04)mateuszszar napisał(a):  No to ma więcej szczęścia :)
A skąd jest tamten użytkownik. Też z Polski?

Tak. Więc jak sobie z tym wszystkim poradzić?
Odpowiedz
Przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza, że życie nie jest sprawiedliwe (w tym i YT) oraz że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Zamieszczasz nieautoryzowany materiał będący cudzą własnością i masz pretensję, że Ci zablokowali?

Ja kiedyś robiąc materiał z festiwalu wrzuciłem jak najbardziej legalny materiał - były papiery, zgody itp. ale się okazało, że prawa do ścieżki dźwiękowej ma jakaś kompania medialna i mimo iż sama się zgodziła na upublicznianie tej muzyki to na YT zabroniła i kanałowi festiwalowemi założyli bana na dwa dni w samym środku festiwalu. Tak więc nieco pokory, bo jak się wielki brat YT wkurzy to nie ma zmiłuj...

Odpowiedz
YouTube jest niereformowalny.
Olewa użytkowników, robi co mu się podoba.
Jednemu coś banuje, innemu nie.
Filmy obrażające np. Papieża i konta działające na szkodę - spokojnie sobie w nim figurują.
Ale jak np. pojawi się kawałek cycka na sekundę w filmie albo co innego, to przesadny ban.

Bunch dostał kiedyś nawet warna za to, że miał swoje w pełni autorskie logo w miniaturce kanału YouTube :]
http://img215.imageshack.us/img215/2376/32895810.jpg
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A jak wyglądało to logo?
Odpowiedz
Cool story sis - A nowe zmiany wyglądu? przed zmianami nie miałem limitu na 15min ale po zmianach już nałożyli,potem skasowałem filmy łamiące regulamin i zdjęli limit następnie wrzuciłem te same filmy i limitu nie ma.Więc co to ma niby być czy ten serwis nie może być choć raz konsekwentny w swoich decyzjach?.
Odpowiedz
Damiano, jedyne co mogę Ci polecić na osłodę to pewien komentarz podsumowujący całego YouTube'a
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości