napisy
Witam. Mam takie pytanie jak zrobić takie napisy jak na filmiku poniżej? nie chodzi mi o same napisy tylko o to wejście napisów np w 1:15 minucie. Zaczynam dopiero przygodę z sony vegas więc prosze nie śmiejcie się ze mnie :D
link do filmiku
Odpowiedz
Event Pan/Crop
Odpowiedz
Czy można dokładniej? bo jestem zielony w te klocki ;p i dla jasności chodzi mi o ten efekt podczas słów "Where are you now?Are you lost?" :D
Odpowiedz
A nie chcesz dokładnej informacji jak w ogóle uruchomić Vegasa?
Odpowiedz
Pytam się bo nie wiem skąd mam wiedzieć jak pierwszy raz mam z tym do czynienie. Nie musisz być nie miły nie chce Ci się udzielić mi pomocy to nie udzielaj. Może znajdzie się ktoś kto mi to wytłumaczy.
Odpowiedz
Regulamin jednoznacznie mówi o tym, że podstawowe rzeczy trzeba umieć. To jakby "alfabet" tego programu.
Jeśli dostajesz odpowiedź, a Ty dalej nie wiesz o co chodzi, nie wymagaj, żeby ktoś za rączkę pokazywał Ci, gdzie kliknąć myszką i jak w ogóle trzymać myszkę w ręce.

Podstawowe pojęcia oraz opis narzędzi znajdziesz choćby w pomocy programu [F1].
Nie mów, że język angielski jest problemem... chyba, że masz BANA na google.translator.
Odpowiedz
ja nie mówię że ma mnie za rączkę prowadzić wystarczyło mi napisać tak jak to ty mi napisałeś i gdzie mogę znaleźć o tym informacje a nie od razu być wrednym. Zaczynam dopiero prace z sony vegas i jestem nowy na tym forum i nie znam jeszcze wszystkich zasad. A wy jako już doświadczeni użytkownicy powinniście być mili i pomocni dla nowych użytkowników i amatorów takich jak ja.Takie jest moje zdanie.
Odpowiedz
W internecie jest masa tutoriali odnośnie Pan/Cropa, tutaj jeden z nich:
http://library.creativecow.net/articles/...o-tutorial
Odpowiedz
O i wielkie dzięki koledze :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości