usuwanie filtrów
Witam po raz 1!
Mam nielada problem.Otóz w jaki sposób mozna lub nie można usunąc filtr z kilku plików na raz.Skoro na kilka plików mozna wrzucic jakiś filtr poprzez Edid tool to uwazam ze można i go zdjac.Dzieki
Odpowiedz
Dołączam sie do pytania czy idzie z większej ilości klipów usnąć plugin (FX, filtr) albo najlepiej wszystkie usunąć np jeśli sie 2 razy nałożyło plugin
Odpowiedz
Jest funkcja paste event attributes i są skrypty. Ludziska to są podstawy czy wy nie czytacie choćby pobieżnie helpa, tylko instal vegas, crack, rec screen i o kór... jak to się robi?
Odpowiedz
jeszcze po drodze Srutki-Tutki... A potem się obraża, że on nie jest początkujący i już cośkolwiek wie... ;)
Odpowiedz
Dziękuje za pomoc.
Do roku coś tam zawsze sam sobie poradzę, czytam nie raz wasze forum kupiłem sobie kurs video ale nie wszystko sie da wydumać samemu. Używam paste event attributes ale nie pomyślałem ze można nałozyc czysty i wykasuje wszystkie.
A własie użycie funkcji paste event attributes spowodowało to. Na odcinki klipów nałożyłem filtry 2 razy nałożyłem tą funkcje a jest ich ponad 100 klipów wiec walka by była długa i bezsensowna.
Odpowiedz