Całkowity czas tworzenia projektu.
Wie może ktoś czy w vegasie 10 zapisuje się gdzieś czas tworzenia w nim projektów?
Nie wiem czy zrozumiale formułuje pytanie.
Chodzi mi o to żeby dowiedzieć się przez ile godzin miałem otwarty pewien projekt.Jestem ciekaw ile godzin przy nim się pociłem bo dłubie już przy nim prawie rok:)
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Sam jestem ciekaw czy jest coś takiego, to by była dobra funkcja. Ktoś wie ? ;)
Napewno nie ma tego w rożnych programach muzycznych na których pracuję, nie sadzę więc aby Sony Vegas miał taką funkcję.
Odpowiedz
Witam, nie będę już zakładał nowego tematu... mam głupie pytanie, szukam w ustawieniach i nie mogę znaleźć... jest możliwość przestawienia opcji pokazywanego czasu? nie chcę aby program pokazywał mi czas projektu w miejscu kurosra a czas od początku klipu w którym jestem. Jakieś rady?
Odpowiedz
Trymer do tego służy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No faktycznie :) Dzięki mistrzu!
Odpowiedz
W prawym dolnym rogu jest pozycja na timeline oraz początek i koniec zaznaczenia (+długość). Ale nie pozycja wewnątrz eventu jako takiego.
EDIT: ściślej - po zaznaczeniu dwuklikiem eventu o chwytając za koniec zaznaczeniu pokazuje nam pozycję w pliku, ale łatwą się kropnąć (jeżeli np. przesunie się nap początek zaznaczenia, słowem - jedyny 100% pewność daje trymer.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
To ja się również podłącze do tematu. Po wciśnięciu klawisza "V" lub "P" na scieżce audio pojawia się linia którą ustawiamy głośność lub balans stereo, ale dzieje się to dla całej ścieżki. Za pomocą dodawania punktów można ustawić to w dowolnym miejscu na ścieżce. A czy jest to możliwe tylko dla eventu tak żeby linia nie ciągnęła się przez całą ścieżkę, tylko żeby była widoczna w danym evencie?
Odpowiedz
(01-29-2012, 1:39)Honda napisał(a):  A czy jest to możliwe tylko dla eventu tak żeby linia nie ciągnęła się przez całą ścieżkę, tylko żeby była widoczna w danym evencie?

Po co, że tak się spytam?
Odpowiedz
(01-29-2012, 2:22)Pinto napisał(a):  
(01-29-2012, 1:39)Honda napisał(a):  A czy jest to możliwe tylko dla eventu tak żeby linia nie ciągnęła się przez całą ścieżkę, tylko żeby była widoczna w danym evencie?

Po co, że tak się spytam?

Jeżeli potrzebujemy i zaznaczymy część obszaru roboczego z klipami audio, wideo i przesuniemy je bo np, potrzebujemy coś wkleić w między czasie, to zaznaczone punkty od głośności, stereo itp. lubią się zakotwiczać w dziwnych miejscach i przez to robi się bałagan w projekcie.
Odpowiedz
Czyli twierdzisz, że "Lock Envelopes to Events" nie działa poprawnie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości