Platinum Production Suite 10, a 11 ?
Witam wszystkich, od jakiegoś czasu bawie się w robienie filmów w programie SV Platinum Production Suite 10. Ostatnio ukazała się nowa wersja tego pakietu, wersja 11. Chciałbym zrobić aktualizacje do tej wersji i w związku z tym mam pytanie. Czy w wersji 11 są takie same traki audio, jak w wersji 10? Chodzi mi o muzykę dołączoną do pakietu.

Pozdrawiam
Odpowiedz
[/align]Dla porównania wrzucam nazwy folderów z zawartością ścieżek audio z wersji 10. Jak ktoś z Was ma SVMS PSP 11, to napiszcie czy jest coś innego w nowej wersji. Pozdrawiam

1,001 Sound FX
Austin
Backlight Intrigue
Beer Goggles
Cumbia
Faith
Full Court Press
Grace
Here Comes The Bride
Hickory Dickory Dock
Hush, Little Baby
Johnny Liked Jazz
Night Clubbing
Ninth Ward Festival
Oye
The Forces Of Evil
The Guess Wu
Traveling to Amarillo
Uber Duber
UK Seoul
Wedding March
Wicked Sara
Wildfires
Yankadi Dreaming
Odpowiedz
Nie mam Platinum Production Suite... ale jeśli te dodatki instalują się razem z programem, to dlaczego nie ściągniesz wersji testowej, i nie sprawdzisz?

Widzę, że jak już ktoś ściąga pirata, to (w sumie nie wiem dlaczego) woli wersje PRO.
Owszem, posiada więcej funkcji...ale dla użytkowników robiących filmiki z gier, lub z biegania po parkingu wersja Platinum Prod.Suite była by chyba bardziej odpowiednia - i cenowo przystępna.
Ale niestety jeszcze dużo czasu, żeby mentalność się zmieniła (w sensie: "wolę mieć mniejszy pakiet, ale legalny, niż wersję PRO która mi nie jest potrzebna").
Odpowiedz
Ok ściągnę wersję testową ale wątpię aby tam był traki.

Nie bardzo wiem o co chodzi z ta drugą sprawą. Ja raczej piratów nie używam. Chcę zrobić aktualizacje do wersji 11, a te aktualizacje są dwie. Jedna za około 130 zł, a druga z audio trakami za 190 zł. Chcę trochę zaoszczędzić. Jeśli okaze się że jest to samo co dodają do wersji 10 to przepłacę. A za 60 zł wolałbym iść z kumplami na browara albo kupić audio z firmy DOSCH, bo po co kupować dwa razy to samo:)
Jeśli chodzi o możliwości pakietu Production Suite, to w zupełności mi wystarcza i mogę go wykorzystywać do celów komercyjnych co jest wielką zaletą.
Mój ostatni film amatorski zrobiony przy pomocy pakietu PS 10 z wykorzystaniem dołączonych audiotraków. http://www.youtube.com/user/RenovaModel
Pozdrawiam
Odpowiedz
@mateuszszar - dodatki nie ściagają się z demem.

@Renova - wisisz mi browara, specjalnie rozplombowałem pudełko: ale prosze - wszystkie pliki z katalogu Content http://efix.pl/debug/action.txt

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
@efix - to dlaczego waży 434 MB?
Odpowiedz
Na przykład dlatego, że ma w sobie Vegas Studio, Architect Studio i Soundforge Studio. Ściągnij, zobacz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dzięki Efix, czyli wszystkie pliki identyczne. Zainstalowałcm triala i nie ma tam audiotraków. Jeśli chodzi o browara, to bardzo chętnie jak bedziesz kiedyś w Radomiu to daj znać - gdzieś wyskoczymy :)
Pozdrawiam
Odpowiedz