Windows Movie Maker - Problem
Witam,chociaż wiem że pisze na forum Sony Vegasa to chciałbym was prosić o pomoc z programem Windows Movie Maker gdyż Vegasa musiałem na chwilę obecną odstawić z powodu systemu XP a logiczne jest,że na nim renderowanie większych projektów trwa wieki.Więc chodzi o to,że gdy renderuję film z gry nagramy frapsem w jakości 720p to jest wszystko w porządku, ale gdy próbuję wyrenderować film w 1080p to pasek postępu stoi w miejscu na 0% a czas do zakończenia rednerowania ciągle się powiększa,a pamiętam że raz wyrenderowałem film w 1080p ale teraz nie mogę.
o to zdjęcie:
[Obrazek: beztytuurmq.png]
Odpowiedz
Dawno już się nie babrałem w Movie Makerze, ale sprawdź czy masz odpowiednio dużo miejsca na dysku na pliki tymczasowe. Pamiętam, że musiałem kiedyś dzielić projekty na części, bo jak chciałem wyrenderować jakieś 2 godz filmu to też się burzył i właśnie robił mi tak jak tobie. Podzieliłem projekt na dwie części i już nie było problemu.
Odpowiedz
Postęp niby jest po procenty już idą ale film trwający 4 minuty i 20 sekund renderuje się 100minut,czy to normalne? w 720p zajmuje mu to maksymalnie 5min da się chociaż jakoś minimalnie to przyspieszyć chciałem renderować filmy trwające 15min a czekanie 300minut to trochę długo już Sony Vegas jest chyba szybszy.
Odpowiedz