Amatorski teledysk mojej produkcji.
Witam. Jako, że jestem nowy na forum chciałbym się ze wszystkimi przywitać ;) Chciałbym tez zaprezentować wam pierwszy, amatorski teledysk mojej produkcji. Piosenka nie jest mojego autorstwa. Zapraszam do oglądania i komentowania:

Wiem, że jest kilka rzeczy do poprawy, min: gra aktorska, ujęcia, no i przede wszystkim jakość. Niestety nie miałem dostepu po profesjonalnego sprzętu, czy nawet lepszego oświetlenia, a i czas na zdjęcia był krótki, bo tylko kilka dni. Najbardziej interesują mnie zatem wasze uwagi dot. samego montażu.

Pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Niebieski filtr momentami za słaby kontrast, tam gdzie jest ciemniej. Tak to mi się podoba;)
Odpowiedz
Dzięki za opinie ;) Co do "ciemnych miejsc" to i tak zrobiłem co mogłem, ale niestety żadnego dobrego oświetlenia nie mieliśmy, a że zastała nas noc to wyszło jak wyszło :)
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że już to gdzieś widziałem, to rzucanie naszyjnikiem do wody. Strasznie cieżko się to ogląda przez te czarne przejścia, obraz "nocny" jest totalnie nieczytelny, i skoro miałeś "parę dni na zdjęcia" a najbardziej skopany jest kawałek gdzie koleś siedzi i smęci te cierpienia młodego Wertera, nie masz usprawiedliwienia. Mogłeś doświetlić czymkolwiek - wziąć lampkę nocną, reflektor od Syrenki cokolwiek.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jedyna "lampka" jaką miałem to coś w stylu lampki do kamer z jedną diodą z tesco za dyche. Co do ogromnego cierpienia bohatera to cóż... taki sobie motyw piosenki wymyślił więc ja tylko starałem sie oddać jej "klimat", a czy mi sie podoba... :) Ale dzięki za opinie
Odpowiedz