Pomocy!
Witam
mam pewien problem
posiadam materiał video z kamerki jvc , zgrałem go na komputer zajmuje 14GB
łącznie plików jest 66 w formacie MOD.
W programie Sony Vegas 7 złączyłem i obrobiłem odpowiednio ale taki jest problem ze niewiem jak to zarenderowac ponad 2 tygodnie siedze nad tym mam z 10 programów do video i niemoge odpowiednio zapisac filmu żeby odpalił na odtwazarkah DVD i zajmował max8,5 Gb czyli tyle ile płytka. Jedynie udało mi sie w avi divxrózne rozdzielczosci ale LIPA jakosc PYtanie moje brzmi: w jaki plik i jakie parametry ustawic zeby zajmowalo max 8.5 gb była znosna jakosc i zeby odpaliło na dvd na telewizorze
Odpowiedz
Formatem odpowiednim dla DVD jest mpeg2 (jakbyś trochę poszukał po forum znalazł byś: http://efix.pl/archiwum-efix/tutoriale/2...itect.html )
Problem w tym, że te pliki MOD to generalnie jest mpeg2, więc o ile z tych 14,5 GB sporo nie wyciąłeś, to dużo mocniej już tego nie upchasz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
zrenderowaem do mpeg2 ten film i jakosc jest dobra , mało zajmuje ale niema dzwieku całkiem
jakie parametry pliku mpeg2 ustawic zeby audio było????????? cisza jest w filmie 2x prubowałem juz ale jest cisza renderuje jakeis 5 gdz
Odpowiedz
Może spróbuj zrenderować z dźwiękiem (w opcjach renderingu jest zakładka AUDIO... trza by zaznaczyć "include audio stream..." itd)
Odpowiedz
dzienki za odp działa po innych ustawiniach w zakładce audio , mpeg2 najlepszy format dla plików MOD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości