[CS] Trzeci filmik.

Odpowiedz
Nawet fajnie ci to wyszlo tylko te napisy niebieske, nie bardzo pasuja do reszty...
Odpowiedz
AJ LAJK YT!

Podoba mi się i to naprawdę! Fajnie złączone ,czekam na całą część. Napisy też mi się podobają ,nie zmieniaj ich , chyba ,że walniesz je "płonące na niebiesko" - to byłby dobry pomysł ;)

Pozdrawiam!
Odpowiedz
No no ładnie ;}
Lecz w campatch'u trochę za mało fspów
Odpowiedz
(09-23-2011, 16:27)ziomix01 napisał(a):  Lecz w campatch'u trochę za mało fspów

JEDYNIE 300 ;d
Pewnie coś się pokićkało podczas renderu.
Odpowiedz
niezłe
Odpowiedz
Czemu nie lecą warny za takie "posty" które wnoszą tyle do tematu, że aż posrać się można....

moonscape,
Z chęcią obejrzałbym cały fragmovie w twoim wykonaniu, z taką oryginalną muzyką, bo to ona zachęca w głównej mierze do oglądania. Obejrzałem ten na twoim profilu z Floty, który już tak nie powala, zlepka ciekawych akcji, ale całość mnie nie zachwyca, szczególnie po zobaczeniu tego na co cię stać.
Odpowiedz
(09-25-2011, 21:15)pecker napisał(a):  Obejrzałem ten na twoim profilu z Floty, który już tak nie powala, zlepka ciekawych akcji, ale całość mnie nie zachwyca, szczególnie po zobaczeniu tego na co cię stać.

Nic dziwnego, sam nie jestem zadowolny z tej pracy. Poświęciłem jej o wiele za mało czasu i krótko mówiąc: nie przyłożyłem się. Mimo wszystko bardzo cenię zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze ;) Dziękuję za wszystkie pochwały.
Odpowiedz
napisy bola...
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba, nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo oryginalna muzyka :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości