Nie działający mikrofon
Mam taki problem,przekopałem internet i forum,szukałem odpowiedzi na moje pytanie i nie znalazłem.Więc chodzi o mikrofon.Nagrywam dźwięk z mikrofonu we Frapsie,wczoraj szło,dzisiaj nic.Pomyślałem że Fraps weźmie obraz,a Audacity mój głos. nic.. audacity mnie nie słyszy.. tak samo z tym dziadem czyli rejestratorem dźwięku Windows.Więc problem tkwi w tym,że nie widzi mojego mikrofonu,jest dobrze wpięty,może ustawienia? Mam Window XP,co ciekawe na skype mnie słychać,gdy mówić do mikrofonu to w głośnikach mnie słychać.. więc ustawienia..
Odpowiedz
Pewnie ustawienia.
Masz standardowy mikser, do ustawień audio? Czy doinstalowany jakiś inny mikser (często do różnych kart są dołączane jakieś tam miksery-bajery).
Pewnie masz źle ustawione źródło nagrywania (właśnie na mikserze od karty), lub wyciszone.. (oczywiście mikser do odsłuchu oraz mikser do nagrywania - to dwa różne miksery ;)
Odpowiedz
Nie mam pojęcia o czym do mnie rozmawiasz ;) Akurat w kartach jestem zielony ;p ale mam takie cuś jeżeli o to chodzi ^^

http://imageshack.us/photo/my-images/836...uuzpe.png/
Odpowiedz
A jakbyś tak zmienił "Real HD Digital Input" na mikrofon? Nie uważasz, żeby pomogło?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ok,cos tam niby nagrywa,ale jest słąbo.. może jakieś złe ustawienia?
Odpowiedz
No na przykład czułość, możesz jeszcze o ile masz dostępne włączyć "Microfon boost" (tuż pod suwakiem będzie od czołości nagrywania w konsoli nagrywania).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Nie znalazłem.Wiecie co? Może tak.Jeżeli ktoś się zna to niech wypisze mi co, gdzie,jak ustawić. ;p Jeżeli można prosić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości