Vegas Movie Studio HD Platinum Visual Effects Suite
Sony zaczął sprzedawać Studio 11 w budlu z HitFilm Standard. Całość około 200 dolarów. Generalnie dobry deal, samo HitFilm kosztuje ok. 150 dolarów.
http://www.sonycreativesoftware.com/moviestudioves

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jaki jest sens tego zestawu? Przecież HitFilm to konkurencja.
Odpowiedz
A miałeś to w ręce? Może najnowsza wersja jest mniej "mułowata". Do efektów megafajne, ale do montażu daj spokój. FilmFX od dawna proponowali "w zestawie" właśnie Vegasa, myslę, że sie teraz dogadali i wg mnie t bardzo opłacalny zakup dla wszystkich co chcą legalnie robić strzelaniny, wybuchy, starłorsy i inne takie. 200 dolców kosztuje ten zestaw, sam HitFilm 150. Więc w bundlu jakby nie było się opłaca.

Odpowiedz
Nie miałem w rękach, opieram się tylko na opisie. Jeśli ten mułowaty soft nadaje się tylko do efektów, to powinni pójść drogą Borisa.
Odpowiedz
Może ta nowa wersja jest OK, nie sprawdzałem. Stare było superfajowe, ale oparte na MacromediaDirector plus wlasne biblioteki. Najpierw to się nazywało AlamDV, potem zmieniali nazwę i rozbijali na moduły "effect studio" itp. a teraz zrobili z tego HitFilm. Być może jest przepisane od nowa i chodzi dobrze. Całkiem fajne kluczowanie w tej klasie cenowej (z usuwaniem greenspila), dzisiatki narzędzi do wszelkich strzleanek itd.
W klasie home niezłe, ale jakbym miał zainwestować, to raczej mimo wszystko after effects, który jednak jest jakims tan standardem jeśli chodzi o wymianę danych.

Odpowiedz