Znowu parkour

Wiem, wiem, parkour. ;p Ale chociaż pod względem montażu, korekcji kolorów oceńcie. Kamera trochę lata, nie mam żadnej stabilizacji.
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy tak się uwzięli na te reybie oko? Aż oczy bolą od patrzebia. Zupełnie nie podoba m się ten efekt i dla mnie ma jedno zastosowanie... filmując ujecie aby otrzymać efekt patrzenia przez wizjer od drzwi. Poza rybim okiem montaż jest spoko.
Odpowiedz
Jak piszesz o korekcji koloru, to jakbyś zdjął te fioletowo-różową dominantę...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Rybie oko stosuję wyłącznie do tego, żeby mi było wygodniej nagrywać. W sumie nie mi, a mojemu kumplowi.
Odpowiedz
Nie rozumiem? jak rybie oko ułatwia nagrywanie? w jakim sensie?
Odpowiedz
Wiele akcji trudno nagrać na jednym ujęciu z uwagi tego, że mało kamera uchwyci. A z konwerterem szerokokątnym kamera łapie więcej przestrzeni. Przecież to oczywiste, nie wiem czemu ja mam Wam to tłumaczyć. ;p
Odpowiedz
Trzeba było od razu mówić że chodzi o szkło a nie o efekt...
Odpowiedz
Przecież to widać w samym filmie, że jest szkło a nie efekt. Choćby po samym winietowaniu można się domyśleć. :)
Odpowiedz
Też bym chętnie takie coś zrobił... tylko nie mam osoby, która takie coś potrafi -.-
Odpowiedz
53/54 sek jak robi się chwilowy efekt takiego flesha? potrzebuję tej opcji do teledysku a jeszcze jej nie opnowałem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości