Przeskakujace klatki
Witam, otoz wykonalem swoj pierwszy projekt, niestety fim po zrenderowaniu 'skacze', a raczej przeskakuja klatki. Plik:
Czy da sie jeszcze ten fil naprawic, czy nalezy zrobic nowy, i co zrobic aby uniknac bledow?
Odpowiedz
Erm, no ściągnąłem obejrzałem pokrótce. Podaj dane jakich użyłeś przy renderowaniu tego filmu. Mi to wygląda na uzycie np. 15kl/s (klatek na sekundę), a nie 25 czy też 30.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Kurde zły plik wrzucilem ;/ juz poprawione, prosze oblukac jeszcze raz. Plik ok 2 minut, ma 600 mb, wiec cos chyba przesadzilem w renderow;x

Dodam ze plik jest przekonwertowany z flv do wmv i juz podczas edycji w SV wyskakuje te 'przeskoki'
Odpowiedz
Możesz to gdzieś indziej wrzucić, np na youtube?
Odpowiedz
(10-28-2009, 1:06)omajgat napisał(a):  Plik ok 2 minut, ma 600 mb
Przeglądnij może najpierw tematy w dziale renderowanie?
Odpowiedz
Wiecie co, boje sie tam wchodzic, zeby nie dostac ostrzezenia. Dzieki za pomoc chuj Wam w ryj. Uzyje innego programy, ale najpierw sprawdze sytuacje jaka panuje na ich forach. Eh... nie chce mi sie rozpisywac ;) Pozdrawiam.
Krzysztof. Sprobuje jeszcze na zagranicznych forach, myslalem ze polacy sie rozwijaja, ale to nadal te same zawistne kurestwo co 15 lat temu.

Teraz mozesz mi dac 100% ostrzezeń. :)

@qatryk:
//Pisze "15 lat temu", a ma ich dopiero 10 :D
//Typowy post dzieciaka, który nie potrafi szukać.
//Wyróżniłem błędy ort. kolegi :D
//Jak chcesz to masz te 100% ostrzeżeń
Odpowiedz
Poziom ostrzeżeń: 1%, kurde jednak ma 1 :O Sorry, ale nie będę pomagał komuś kto jest kompletnym ignorantem i nie chce mu się wcisnąć dwóch linków więcej, aby dowiedzieć się czegoś na temat Vegasa.

Cytat:Dzieki za pomoc chuj Wam w ryj
Czyli nas w sumie szanuje, Wam z dużej napisał ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości