Projekt 64bitowy w vegasie 32bitowym.
Da radę otworzyć projekt stworzony w vegas 10 x64 przez vegas 10 x86? Mam wrażenie, że program się upośledził na laptopie i nie chce mi renderować filmu twierdząc, że nie ma pamięci. Muszę użyć stacjonarnego, a na nim mam windę xp, więc 64-bitowa wersja nie wchodzi w grę.

Btw jest jakaś metoda exportu wszystkich plików użytych w projekcie do jednego folderu?
Odpowiedz
da radę.
Masz również możliwość zapisania z plikami źródłowymi - było na forum.
Odpowiedz
Poradziłem sobie innym sposobem. Efix jest wielki. Opisał jak wygrać z app. :) Teraz żaden render mi nie straszny.
Odpowiedz
Co znaczy końcówka "x86"?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
x86 to oznaczenie 32 bitów
Odpowiedz
Przejrzałem Cię Bunch, jesteś prowokatorem.
Odpowiedz
(09-17-2011, 16:39)owogaw napisał(a):  x86 to oznaczenie 32 bitów
To czemu mając system 64 bitowy (tak pokazuje system), mam katolog na nim od nowości z oznaczeniem "C:/Program files (x86)/"?
Coś mi tu śmierdzi.

(09-17-2011, 17:36)Pinto napisał(a):  Przejrzałem Cię Bunch, jesteś prowokatorem.

A to ci heca!
Nie, patrz wyżej. Dlatego pytam.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A skąd założenie, że na systemie 64 bitowym wszystkie programy masz 64 bitowe?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Masz dwa foldery program files, bo nie znajdziesz programów na 64 bity. Niby wszystko było dobrze, ale i tak mi odmawia renderowania głupi vegas. :D Czasem pójdzie do końca, czasem przy starcie już odmawia. Ciekaw jestem co w tym programie tyle pamięci fizycznej żre, że jak odpalę renderowanie, to mam jej 0 wolnej.
Odpowiedz
FileIOSurrogate. Jak Ci zeżre powyżej 1GB Vegas zaczyna robić nieprzewidywalne rzeczy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości