Pływanie SlowMo
Witam, po raz kolejny będę Was katował slow motion :) tym razem pływanie, nowo otwartego obiektu w Drzonkowie koło Zielonej Góry, pozdrawiam i zapraszam do oglądania :)

Odpowiedz
Off-Topic: ej, znam tę muzykę! Ludowic Eunaudii może?
Jagiel - ładne robisz te "montaże", wiesz? Chwal się częściej tym co masz.
3:58 - czy to jest ruszanie kadrem po obrazie czy ruch kamery tak płynny był podczas nagrania?
Powiedz coś zza kulis.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ładne ujęcia, klimatyczna muza - jestem na TAK.
Odpowiedz
(09-14-2011, 0:24)Bunch napisał(a):  Off-Topic: ej, znam tę muzykę! Ludowic Eunaudii może?
Jagiel - ładne robisz te "montaże", wiesz? Chwal się częściej tym co masz.
3:58 - czy to jest ruszanie kadrem po obrazie czy ruch kamery tak płynny był podczas nagrania?
Powiedz coś zza kulis.

tak to jest Ludovico Einaudi a dokladnie utwot Ascola (o ile dobrze to napisałem), dla mnie współczesny wirtuoz, przesłuchaj album Diverine ;)
A wracając do filmu, to tak, w 3:58 to jest to ruch kamery na statywie i wcale nie rewelacyjnym (velbor sherpa 800r), już kiedyś chyba Tobie pisałem, że z mojej kamerki slow motion bardzo ladnie stabilizuje obraz i praktycznie nie widać żadnych drgań :)
Odpowiedz
fajowo wyszło
Odpowiedz
Muzyka fajnie dobrana, ujęcia też dobre ale mam małe zastrzeżenie. Mogłeś zrobić cięcia bardziej pasujące w rytm muzyki. Trochę to wygląda jakby obraz i dźwięk trochę nie pasowały ze sobą w czasie. I te żółte przebłyski kłuły w oczy kiedy się "poruszały" moim zdaniem powinny "przeskakiwać" z jednego rogu do drugiego a nie się przesuwać. Tak mała uwaga. Poza tym plus :)
Odpowiedz
jagielu89 a napisz jeszcze jakiej kamery używasz,ile nagrywa klatek na sekundę,takie ładne slowmo uzyskałeś za pomocą jakiegoś pluginu?
Odpowiedz
sony hdr-cx11e, 60fps i do 24% zwolnione w vegasie, uzywalem tylko magic bulleta do kolorkow
Odpowiedz
Zrobić to w B&W i będzie piękny reportaż na dzień zmarłych ;) Nawet muzyka się zgadza.
Ogólnie cały film w slow motion właśnie tak odbieram. Na plus - widać że wiesz jak i gdzie się ustawić żeby uzyskać jak najlepsze ujęcia.
Na zbliżeniach zawodników widać niestety poklatkowość. Ujęcia wody lub pływaków z dalszej odległości już prezentują się lepiej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości