Malutki problemik
Skończyłem mój pierwszy mini filmik w Vegas Pro 9 i chciałbym go przesłać drugiej osobie. Lecz ona nie posiada owego programu...
Moje pytanie brzmi jak mogę zmienić rozszerzenie i na jakie by mogła go zobaczyć? Bo mam do wyboru tylko .ved lub .aaf.
Odpowiedz
Musisz wyrenderować plik. Wtedy będziesz miał film. Nie wysyłaj projektu... i tak by go nie odtworzyła, bo nie ma u siebie tych plików, jakich ty użyłeś do filmu.
Odpowiedz
A możesz mi powiedzieć jak mam go wyrenderować?
Już zrobiłem, ale plik teraz waży ponad 700 mb... można jakoś to zmniejszyć?
Odpowiedz
a ile ma minut i do jakiego formatu go wyrenderowałeś?
Odpowiedz
Ma 3.40 i wyrenderowałem do avi..
Odpowiedz
Avi daje Ci bardzo dobrą jakoś filmy, ale jednocześnie sporo waży. ; ) No musisz się pogodzić, zę im lepsza jakoś filmu, tym wiecej to będzie zajmować... Ja zawsze renderuję do .wmv Wtedy mam wagę do 100-200MB przy podobnej długości filmu i nie jest wcale źle z jakością. Wiadomo, ze zależy, jakie masz ambicje. ;p Ale jak masz bardzo duże ambicje, to musisz się pogodzić z dużą waga filmu.

Możesz wyrenderowac ejszcze raz, ale do .wmv albo skonwertować to .avi jakimś programem, to też mu spadnie waga.
Odpowiedz
(09-10-2011, 16:45)Neta napisał(a):  Avi daje Ci bardzo dobrą jakoś filmy, ale jednocześnie sporo waży. ; )

AVI to tylko kontener, a rozmiar filmu zależy od kodeka i jego ustawień, więc wasza rozmowa to "wiódł ślepy kulawego".
Odpowiedz