Grupowe nakładanie FX
Witam. Mam pytanie: Czy da się w SV hurtowo nałożyć FX ( na przykład ramkę ) na kilka zdjęć/klipów w jednej ścieżce wideo ?
Dziękuję za podpowiedź.
Odpowiedz
Da się - Track FX do tego służy.
Odpowiedz
(09-10-2011, 13:01)andrzej19 napisał(a):  Witam. Mam pytanie: Czy da się w SV hurtowo nałożyć FX ( na przykład ramkę ) na kilka zdjęć/klipów w jednej ścieżce wideo ?
Dziękuję za podpowiedź.
Wielkie dzięki - po prostu zawsze zaczynałem od nałożenia pierwszego efektu, a po tej czynności ikona - Track FX - staje się nieaktywna.
Jeszcze raz dziękuję.

Odpowiedz
(09-10-2011, 13:05)Pinto napisał(a):  Da się - Track FX do tego służy.

Jest jescze inny sposób. Taki, aby nie cała ścieżka była z tym FX, tylko wybrana ilość klipów na jednej, bądź nawet kilku ścieżkach.
Odpowiedz
Albo zaznaczasz SHIFTEM wybrane klipy i na nie naciągasz. Możesz tez kopiować wszystkie efekty z klipu i wklejać na ten sobie wybrany (Paste all envolope - czy jakoś tak).
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(09-14-2011, 0:18)Bunch napisał(a):  Albo zaznaczasz SHIFTEM wybrane klipy i na nie naciągasz. Możesz tez kopiować wszystkie efekty z klipu i wklejać na ten sobie wybrany (Paste all envolope - czy jakoś tak).

Zaznaczasz raczej z wciśniętym Ctrl a nie Shiftem i wybierasz z menu kontekstowego "Paste event atributes"
Odpowiedz
(09-14-2011, 8:00)Art-BI napisał(a):  Zaznaczasz raczej z wciśniętym Ctrl a nie Shiftem i wybierasz z menu kontekstowego "Paste event atributes"

Tak? A to nie wiem, może. Ja na co dzień robię w programach graficznych i tam znowu sobie np. SHIFTY i ALTy uznali za dodatkowe skrótowce. Wszędzie inaczej i bądź tu mądry :)
Odpowiedz
Bunch, generalnie wszędzie jest tak samo, Art-Bi użył słowa "raczej", co oznacza że jest to RACZEJ jedna i to precyzyjniejsza metoda. Z Shiftem zaznaczasz "od - do", z Ctrl wybrane obiekty, które możesz dodawać i odejmować.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No w sumie tak, tyle że ja hurtowo zaznaczam w takiej sytuacji, stąd też od razu tak skojarzyłem i poleciłem metodę z shiftem właśnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości